Partner serwisu
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!
BIZNES I PRZEMYSŁ

Współpraca akademicka Emirates z Uniwersytetem Arizona


Wstecz Dalej

Autor:

inf. pras

Data publikacji:
2022-01-02 07:30
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
Emirates Press

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Współpraca akademicka Emirates z Uniwersytetem Arizona
fot. Emirates
Emirates Group Security (EGS), spółka zajmująca się praktykami bezpieczeństwa lotniczego oraz dostawca szkoleń i kursów, podpisała umowę z Uniwersytetem Arizony (UA) z siedzibą w Tucson w USA, aby promować współpracę szkolnictwa wyższego i badań w zakresie przedmiotów ogólnych i związanych z bezpieczeństwem, od certyfikatów po kursy podyplomowe. Można do nich przystąpić w toku nauczania indywidualnego (CDP). Program World Campus Experience jest dostępny online w Arizońskim Uniwersytecie wraz z dodatkowymi kursami zapewnianymi przez EGS
W ramach umowy UA i EGS będą wspólnie oferować 60 programów, które będą realizowane w całości online w języku angielskim przez wykwalifikowanych pracowników naukowych Uniwersytetu Arizony. Studenci będą mieli dostęp do materiałów szkoleniowych i wirtualnych wykładów za pośrednictwem kampusu EGS Centre of Aviation Security Studies (CASS) w Dubaju (ZEA). Będą mogli korzystać z udogodnień jakie oferuje college w połączeniu z wygodą edukacji online.

Wzajemna współpraca między tymi dwiema organizacjami umożliwia przyjeżdżającym studentom uzyskanie w ciągu dwóch lat tytułu licencjata na Uniwersytecie Arizony poprzez połączenie kursów stacjonarnych i internetowych oferowanych przez EGS i na kampusie EGS we współpracy z Uniwersytetem Arizony. Program obejmuje wiele ścieżek edukacyjnych, które umożliwią studentom wzięcie udziału w kursach spełniających wymagania na otrzymanie tytułu naukowego na Uniwersytecie Arizony lub przeniesienie na inne uniwersytety w USA.

– Cieszymy się, że możemy współpracować z jednym ze 100 najlepszych światowych uniwersytetów, wielokrotnie nagradzanym za wybitne programy akademickie i wyjątkową wartość, Uniwersytetem Arizony. To kolejny krok naprzód w kierunku naszej wizji wzmocnienia globalnej społeczności lotniczej poprzez zapewnienie profesjonalistom z branży AVSEC, czyli ochrony lotniczej, kompleksowej, najnowocześniejszej edukacji, możliwości badawczych i szkoleń – powiedział Dr Abdulla Al Hashimi, starszy wiceprezes oddziału Emirates Group Security.

– Podpisując tę ​​umowę, Uniwersytet Arizony ponawia nasze zaangażowanie w pierwotną umowę z 2016 r., która koncentrowała się na programie magisterskim w zakresie bezpieczeństwa międzynarodowego, wspólnych szkoleń, seminariów, konferencji i opracowywaniu programów nauczania. Nowe porozumienie tworzy z Uniwersytetu Arizony globalną lokalizację, która zapewni pracownikom EGS, obywatelom i mieszkańcom Zjednoczonych Emiratów Arabskich możliwości zdobywania wyższego wykształcenia. Cieszymy się, że możemy być częścią tej inicjatywy – podkreślił starszy wiceprezes Uniwersytetu Arizony i rektor, Liesl Folks.

– Z niecierpliwością czekamy na kontynuację współpracy, którą rozpoczęliśmy z EGS w 2016 r., opracowując nowe, dostosowane do potrzeb programy studiów, które przyniosą korzyści studentom w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i pozytywnie wpłyną na standardy branżowe – wyznał JP Jones, dziekan kolegium nauk społecznych i behawioralnych Uniwersytetu Arizony. – Dzięki umowie z EGS nadal budujemy naszą ogólnoświatową sieć i przygotowujemy absolwentów do osiągania sukcesów i zapewniania silnego przywództwa w XXI wieku – dodał Daniel Palm z Uniwersytetu Arizony, zastępca wiceprezesa ds. globalnych.

Umowa jest dostosowana do inicjatywy „Rok Kultury Bezpieczeństwa” Organizacji Międzynarodowego Lotnictwa Cywilnego (ICAO), która zachęca interesariuszy z branży do wspierania i promowania środowiska świadomego bezpieczeństwa. Współpraca ma na celu stworzenie silnego międzynarodowego partnerstwa, które przyniesie korzyści wielu profesjonalistom z branży lotniczej. Współpracując i dzieląc się praktykami, organizacje mogą tworzyć szeroką sieć dobrze wykształconych specjalistów w dziedzinie lotnictwa.

Porozumienie jest również zgodne z wizją i strategią kierownictwa ZEA oraz z jego zobowiązaniem do dalszej poprawy i tak już wysokich światowych rankingów najbezpieczniejszych miast poprzez zapewnienie najwyższych standardów bezpieczeństwa i ochrony, zwłaszcza w obszarach edukacji.

Spółka EGS, działająca w branży ochrony lotnictwa od ponad trzech dekad, zapewnia kompleksowe programy związane z lotnictwem i bezpieczeństwem powiązane z wiodącymi lokalnymi i międzynarodowymi jednostkami certyfikującymi oraz instytucjami edukacyjnymi. Organizacja oferuje ponad 30 kursów i dwa programy dyplomowe w swoim instytucie szkoleniowym i stała się wzorcem specjalistycznych studiów bezpieczeństwa i edukacji w regionie.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Świąteczna atmosfera w samolotach Emirates i bombki z recyklingu

Pasażer i linie lotnicze

Świąteczna atmosfera w samolotach Emirates i bombki z recyklingu

inf. pras 25 grudnia 2021

Emirates uzupełniły flotę A380. Ostatnia dostawa Super Jumbo

Biznes i przemysł

Emirates uzupełniły flotę A380. Ostatnia dostawa Super Jumbo

inf. pras 17 grudnia 2021

Emirates: Dwa rejsy dziennie na Seszele w świątecznym okresie

Pasażer i linie lotnicze

Emirates: Dwa rejsy dziennie na Seszele w świątecznym okresie

inf. pras 20 grudnia 2021

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5