Partner serwisu
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!
PASAŻER I LINIE LOTNICZE

Wizz Air dołączył do BARIP


Wstecz Dalej

Autor:

Justyna Urbaniak

Data publikacji:
2018-05-27 08:52
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
Rynek-Lotniczy.pl/ BARIP

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Wizz Air dołączył do BARIP
fot. Wizz Air
22 maja 2018 roku BARIP, Stowarzyszenie Rady Przedstawicieli Linii Lotniczych w Polsce powiększyło się o kolejnego członka. Do grona przewoźników należących do stowarzyszenia dołączyła linia lotnicza Wizz Air.
– BARIP liczy już 27 członków i zawiera przykłady praktycznie wszystkich modeli biznesowych linii lotniczych będących na rynku w Polsce; tj.: zarówno przewoźników regularnych, obsługujących ruch turystyczny jak i niskokosztowych oraz linie o charakterze general aviation - - poinformował Andrzej P. Kobielski, prezes zarządu BARIP.
 
– Przystąpienie linii Wizz Air to bardzo ważny krok dla dalszego rozwoju naszej organizacji, której jednym z celów jest pozyskiwanie nowych podmiotów. Pozwala to na podejmowanie coraz skuteczniejszych działań zmierzających do rozwoju i spójności na rynku przewozów lotniczych w Polsce, a także optymalizacji kosztów ponoszonych przez linie w wyniku swojej działalności oraz do czynienia głosu linii coraz bardziej słyszalnym w branży lotniczej - skomentowała Magdalena Mossakowska Borys, dyrektor wykonawczy BARIP.

BARiP -Board of Airline Representatives in Poland, czyli Rada Linii Lotniczych w Polsce, zrzesza szefów linii lotniczych, operujących w polskich portach lotniczych. Jej zadaniem jest reprezentowanie wspólnych interesów członków poprzez stworzenie forum do dyskusji nad zagadnieniami stanowiącymi przedmiot wspólnego zainteresowania oraz wspólne działanie w interesie rozwoju przewozów lotniczych w Polsce. Według BARiP obecnie najważniejszym zadaniem dla polskiego lotnictwa jest obniżenie kosztów usług, jakie porty oferują liniom lotniczym. Koszty w najblższym czasie mają być kluczowym czynnikiem decydującym o tym, czy warto latać z poszczególnych lotnisk.

Wizz Air to linia, która dynamicznie się rozwija zarówno w Europie, jak też na rynku polskim. W ostatnim roku rozliczeniowym, który zakończył się 31 marca, przewoźnik obsłużył ponad 30 mln pasażerów. Liczba operacji w całej Europie wzrosła w tym czasie o 24 proc., a w samej Polsce przewoźnik tylko od marca uruchomił 10 nowych połączeń. 

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Wizz Air rozwija swoją bazę w Gruzji

Pasażer i linie lotnicze

Wizz Air rozwija swoją bazę w Gruzji

Justyna Urbaniak 23 maja 2018

Wizz Air powiększa swoją węgierską bazę

Pasażer i linie lotnicze

Wizz Air powiększa swoją węgierską bazę

Justyna Urbaniak 17 maja 2018

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5