Partner serwisu
Biznes i przemysł

Transition Technologies PSC partnerem w cyfrowej transformacji Lufthansa Technik

Dalej Wstecz
Data publikacji:
06-07-2022
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
Informacja prasowa

Podziel się ze znajomymi:

BIZNES I PRZEMYSŁ
Transition Technologies PSC partnerem w cyfrowej transformacji Lufthansa Technik
fot. lufthansa Technik
Transition Technologies PSC został partnerem Lufthansa Technik, spółki z grupy Lufthansa, jednej z największych linii lotniczych na świecie, w procesie jej cyfrowej transformacji. Współpraca firm w procesie cyfrowej transformacji będzie dotyczyć serwisowania samolotów i bezpieczeństwa lotów.

Transition Technologies PSC (TT PSC), globalny integrator rozwiązań IT dysponujący rozległą wiedzą w zakresach PLM, IoT, rozszerzonej rzeczywistości, uczenia maszynowego, sztucznej inteligencji i rozwoju oprogramowania, wspiera proces transformacji cyfrowej w Lufthansa Technik, spółki należącej do grupy lotniczej Lufthansa, jednej z największych na świecie.

– Nawiązując współpracę z Transition Technologies PSC, znaleźliśmy partnera, który spełnia nasze wysokie standardy w zakresie migracji danych. Mając na uwadze złożoność naszych istniejących zbiorów danych, kluczowe jest postawienie właściwych pytań w celu ich dokładnej oceny przy jednoczesnym niezbędnym ich zrozumieniu. Jesteśmy pewni, że TT PSC, dzięki swoim ustandaryzowanym rozwiązaniom, wieloletniemu doświadczeniu w zakresie cyfrowej transformacji oraz migracji danych przeprowadzanych dla międzynarodowych przedsiębiorstw, spełni te wymagania – podkreślił Peter Teckentrup, szef działu IT - Product Lifecycle Management, Lufthansa Technik.

Na potrzeby przeprowadzenia cyfrowej transformacji firmy będą pracować w obszarze serwisowania samolotów oraz bezpieczeństwa lotów. Głównym celem projektu jest scalanie i migracja danych z dotychczasowych systemów, z których korzystała Lufthansa Technik, do nowoczesnego oprogramowania PLM, które umożliwia optymalizację procesów związanych z zarządzaniem cyklem życia produktu.

– Z radością będziemy towarzyszyć Lufthansa Technik w jej cyfrowej transformacji. Z uwagi na duże ilości danych przetwarzanych codziennie przez firmę, bezpieczeństwo gromadzonych informacji jest krytycznym aspektem tej współpracy. Dzięki naszym procesom, w tym zaawansowanym kontrolom jakości i zautomatyzowanym testom, możemy zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa danych –  stwierdził Stefan Zeiler, Dyrektor Zarządzający DACH w TT PSC.

Współpraca z Lufthansa Technik to potwierdzenie aktywnego rozwoju TT PSC na rynku środkowoeuropejskim. W ciągu zaledwie dwóch lat niemiecki zespół TT PSC nawiązał udaną współpracę z kilkoma dużymi kontrahentami. TT PSC ma doświadczenia także w innych dużych realizacjach dla branży lotniczej, m.in. w zakresie rozwiązań PLM.
Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Zobacz również:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Transport Publiczny
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5