Partner serwisu
PASAŻER I LINIE LOTNICZE

SWISS ograniczają aż do 27 marca rozkład lotów z Genewy


Wstecz Dalej

Autor:

Rafał Dybiński

Data publikacji:
2021-02-16 07:00
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
Rynek-lotniczy.pl

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

SWISS ograniczają aż do 27 marca rozkład lotów z Genewy
fot. Swiss
Linie lotnicze SWISS ograniczą do absolutnego minimum aż do 27 marca loty z Genewy – poinformowano w najnowszym oficjalnym komunikacie.
Przewoźnik z grupy Lufthansa mocno zredukowany rozkład rejsów z jednego z największych miast Szwajcarii miał początkowo wdrożyć jedynie w lutym. Więcej o tym pisaliśmy w tym tekście.

Gwałtowne spadki rezerwacji wynikające z zaostrzonych restrykcji oraz ograniczeń w podróżowaniu w całej Europie spowodowały jednak szybką korektę planów. To oznacza, że lotnisko w Genewie będzie oferować znacznie dłużej niż pierwotnie zakładano minimalny rozkład lotów.

Pasażerowie, których dotyczy odwołanie rejsu, mogą bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji lub otrzymać zwrot kosztów zakupu biletu. Port lotniczy w Genewie nie posiada jeszcze żadnych punktów do przeprowadzania szybkich testów na obecność wirusa COVID-19 i skupia się na operacjach "point-to-point".

Linie SWISS utrzymają przynajmniej do 27 marca w porcie na pograniczu z Francją jedynie trzynaście rejsów w tygodniu do Zurychu oraz siedem w tygodniu do Frankfurtu nad Menem, który jest głównym węzłem komunikacyjnym Lufthansy. Rozważane jest jeszcze dodanie jednego rejsu w tygodniu do Prisztiny w Kosowie.

Narodowy przewoźnik Szwajcarii najpóźniej latem wznowi połączenia międzykontynentalne, w tym najbardziej intratne do miast w Stanach Zjednoczonych. Ten ruch może uratować wiele miejsc pracy. Więcej o tym pisaliśmy w tym tekście. Zależne Edelweiss Air poinformowały już nawet o uruchomienia od 30 marca trasy z Rio de Janeiro do Zurychu. Częstotliwość połączenia ustalono na dwa razy w tygodniu. Więcej o tym pisaliśmy z kolei w tym tekście.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Linie z grupy Lufthansy przedłużyły opcję bezpłatnej zmiany rezerwacji

Pasażer i linie lotnicze

Linie z grupy Lufthansy przedłużyły opcję bezpłatnej zmiany rezerwacji

Rafał Dybiński 12 lutego 2021

SWISS ograniczają do minimum loty z Genewy. 10 proc. oferowania z 2019 roku

Pasażer i linie lotnicze

SWISS ograniczają do minimum loty z Genewy. 10 proc. oferowania z 2019 roku

Rafał Dybiński 02 lutego 2021

Lufthansa zakazuje od 1 lutego używania masek materiałowych i szali

Pasażer i linie lotnicze

Lufthansa zakazuje od 1 lutego używania masek materiałowych i szali

Rafał Dybiński 31 stycznia 2021

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5