Partner serwisu
BIZNES I PRZEMYSŁ

LOTAMS zawarło umowę z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Chełmie


Wstecz Dalej

Autor:

inf. pras. oprac. ad

Data publikacji:
2019-08-05 15:00
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
Rynek-Lotniczy.pl/ altair.com.pl

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

LOTAMS zawarło umowę z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Chełmie
fot. LOTAMS
Spółka LOTAMS podpisała 29 lipca umowę z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Chełmie. Przedmiotem porozumienia jest współpraca spółki LOTAMS ze szkołą w zakresie patronatu kierunku studiów mechanika i budowa maszyn ze specjalnością mechaniki lotniczej. 
Umowa została podpisana przez Dyrektora Biura Zarządzania Zasobami Ludzkimi i Administracji LOTAMS Sławomira Facona i Rektora PWSZ w Chełmie dr. hab. inż. Arkadiusza Tofila. – Jestem pod ogromnym wrażeniem organizacji i wyposażenia, jakie zapewnia swoim studentom PWSZ w Chełmie. Jako LOTAMS jesteśmy zainteresowani wsparciem dla obecnych i przyszłych studentów oraz dalszym rozwojem współpracy z Uczelnią. Najlepszym dowodem na jakość kształcenia są jednak absolwenci, którzy sprawdzają się jako mechanicy lotniczy w naszej spółce – skomentował Sławomir Facon.

Podpisane porozumienie dotyczy m.in. wymiany doświadczeń naukowych, dydaktycznych i badawczych pomiędzy podmiotami, współudział w opracowaniu programów szczegółowych dla wybranych kierunków kształcenia lub przedmiotów zawodowych, realizacji szkoleń specjalistycznych, projektów naukowo-badawczych oraz organizację praktyk i staży dla studentów, absolwentów i wykładowców PWSZ w Chełmie.

– Na podstawie zawartego porozumienia studenci PWSZ w Chełmie będą mogli zdobywać doświadczenie praktyczne, które jest bardzo ważnym elementem w kształceniu przyszłego personelu technicznego, obsługującego statki powietrzne. Cieszę się, że zarząd LOTAMS jest zadowolony z absolwentów, którzy już pracują w Spółce. My dołożymy wszelkich starań, by jakość szkolenia była utrzymana na najwyższym poziomie. Ponadto, po zakończeniu studiów w PWSZ w Chełmie, studenci specjalności Mechanik lotniczy będą mieli możliwość rozpoczęcia pracy w LOTAMS, czyli spółce, którą poznają w trakcie studiowania w Chełmie – dodał Arkadiusz Tofil.

LOTAMS aktywnie angażuje się we współpracę ze szkołami technicznymi oraz uczelniami wyższymi. PWSZ w Chełmie jest drugą uczelnią wyższą, z którą w tym roku spółka zawarła umowę o współpracy. Łącznie, w ciągu ostatnich kilku miesięcy, LOTAMS podpisała siedem umów patronackich z placówkami kształcącymi przyszłych mechaników i awioników lotniczych.  

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
ZOBACZ RÓWNIEŻ:
LOTAMS: Mechanik lotniczy nie musi się martwić o zatrudnienie

Biznes i przemysł

LOTAMS: Mechanik lotniczy nie musi się martwić o zatrudnienie

Aleksander Domański 30 lipca 2019

LOT AMS inwestuje w rzeszowską młodzież

Biznes i przemysł

LOT AMS inwestuje w rzeszowską młodzież

Redakcja 06 lutego 2019

LOTAMS nawiązuje współpracę z francuską linią lotniczą Air Austral

Biznes i przemysł

LOTAMS nawiązuje współpracę z francuską linią lotniczą Air Austral

Emilia Derewienko 13 września 2018

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5