Partner serwisu
PASAŻER I LINIE LOTNICZE

LOT organizuje specjalny czarter z Londynu do Warszawy


Wstecz Dalej

Autor:

Rafał Dybiński

Data publikacji:
2020-06-18 13:30
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
Rynek-lotniczy.pl

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

LOT organizuje specjalny czarter z Londynu do Warszawy
fot. Piotr Bożyk
Polskie Linie Lotnicze LOT planują zorganizowanie kolejnego rejsu czarterowego z Wielkiej Brytanii do Polski. Lot planowany jest 21 czerwca z portu Londyn-Heathrow do Warszawy – poinformował oficjalny serwis Rzeczypospolitej Polskiej.
Zapisy będą przyjmowane i przekazywane do narodowego przewoźnika według kolejności zgłoszeń. Wszystkie osoby, które chciałyby skorzystać z tego połączenia, proszone są o przesłanie na adres rescue.flights@lot.pl informacji zawierających imię i nazwisko, a także numer telefonu, adres e-mail i obywatelstwo.

Niezbędne jest również dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby organizacji lotu czarterowego ze Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej do Rzeczypospolitej Polskiej, w tym przekazania tych danych spółce Polskie Linie Lotnicze LOT Spółka Akcyjna, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE". w przypadku osób starszych, małoletnich i niemowląt trzeba podać datę urodzenia.

Wydział Konsularny Ambasady RP w Londynie nie organizuje rejsów powrotnych do Polski. Każde zgłoszenie zostanie przekazane do LOT, który – w przypadku organizacji tego połączenia czarterowego – będzie się kontaktował z chętnymi, przedstawiał warunki przelotu i potwierdzał dokonanie rezerwacji na konkretny rejs.

Specjalne czartery do Polski są płatne. LOT ustalił cenę na ok. 1200 zł. Informacji na temat warunków przelotu, w tym dokładnej ceny i możliwości zmiany już posiadanej rezerwacji udziela tylko i wyłącznie narodowy przewoźnik powietrzny. Specjalne rejsy czarterowe nie są połączeniami regularnymi. Są to przeloty tylko w jedną stronę.

Wielka Brytania, Szwecja i Portugalia znalazły się w gronie krajów do których przedłużono zakaz lotów międzynarodowych ze względu na sytuację związaną z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2. Pasażerowie będą mogli natomiast polecieć do wybranych krajów Strefy Schengen

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
ZOBACZ RÓWNIEŻ:

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5