Partner serwisu
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!
BIZNES I PRZEMYSŁ

Kongres Rynku Lotniczego już we wrześniu w Warszawie!


Wstecz Dalej

Autor:

inf. pras

Data publikacji:
2022-07-04 08:00
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
Rynek Lotniczy

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Kongres Rynku Lotniczego już we wrześniu w Warszawie!
Fot. ZDGTOR
Kongres Rynku Lotniczego to jedno z kluczowych wydarzeń biznesowych dedykowanych branży lotniczej w Polsce. Od pięciu lat Kongres jest przestrzenią dla merytorycznej dyskusji w gronie czołowych polskich i zagranicznych ekspertów. Na stałe wpisał się w krajobraz rynku lotniczego w Polsce.
Tegoroczna edycja odbędzie się 9 września 2022 roku w warszawskim Centrum Nauki Kopernik. Organizatorami Kongresu są Zespół Doradców Gospodarczych TOR i portal Rynek Lotniczy.

Głównym wątkiem tematycznym Kongresu będzie strategia rozwoju polskiego lotnictwa w kontekście europejskich i światowych trendów. Podczas kongresu omówimy kwestie wpływu transportu lotniczego na środowisko. W tym kontekście przyjrzymy się również regulacjom unijnym. Zaproszeni eksperci porozmawiają o odbudowującym się ruchu pasażerskim a także efektywnym wykorzystaniu segmentu cargo w Polsce. Integralną częścią kongresu od zawsze są tematy związane z bezpieczeństwem – nie inaczej będzie w tym roku, poruszymy kwestie bezpieczeństwa ruchu lotniczego oraz cyberbezpieczeństwa w lotnictwie. Nowością jest planowany panel dyskusyjny dotyczący możliwości kooperacji lotnictwa cywilnego na rzecz obronności (w zakresie chociażby technologii).

Do udziału w Kongresie zaproszeni zostali przedstawiciele najważniejszych instytucji, firm i ośrodków naukowych związanych z lotnictwem jak również władze centralne i samorządowe różnego szczebla, organizacje i instytucje branżowe.

Szczegółowe informacje o Kongresie dostępne są na stronie: https://kongresrynkulotniczego.pl/

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Kongres Rynku Lotniczego - o kondycji polskiej branży lotniczej w drugim roku pandemii

Pasażer i linie lotnicze

Kongres Rynku Lotniczego - o kondycji polskiej branży lotniczej w drugim roku pandemii

TOR Konferencje 08 września 2021

Ruszyła rejestracja na Kongres Rynku Lotniczego

Biznes i przemysł

Ruszyła rejestracja na Kongres Rynku Lotniczego

Jędrzej Puzyński 06 czerwca 2018

PAŻP: Ruszył nabór na kontrolerów lotniczych

Infrastruktura i lotniska

PAŻP: Ruszył nabór na kontrolerów lotniczych

informacja prasowa 18 października 2017

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5