Gulfstream G550 w wersji medycznej już niedługo w służbie ratunkowej - Rynek Lotniczy
 
Partner serwisu
BIZNES I PRZEMYSŁ

Gulfstream G550 w wersji medycznej już niedługo w służbie ratunkowej


Wstecz Dalej

Autor:

Emilia Derewienko

Data publikacji:
2018-08-04 08:00
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
Gulfstream Press Release

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Gulfstream G550 w wersji medycznej już niedługo w służbie ratunkowej
fot. Gulfstream
Gulfstream ogłosił, że zaprojektował i dostarczył najnowocześniejszy samolot Gulfstream G550, który zrewolucjonizuje opiekę medyczną podczas lotu. Zmodyfikowany G550 został dostarczony do Pekińskiego Czerwonego Krzyża Emergency Medical Center podczas ceremonii dostawy w głównej siedzibie Gulfstream w Savannah.
– Ten samolot prezentuje sztukę ogromnych możliwości – mówi Mark Burns, szef firmy Gulstream. – Łącząc innowacje, talent, zaangażowanie i wiedzę, możesz zmienić branżę. Z tym samolotem – i naszą współpracą z Emergency Medical Center Beijing Red Cross – zrobiliśmy dokładnie to. Ten zmodyfikowany G550 zmieni i uratuje życie, zmieniając tym samym na zawsze oczekiwania dotyczące wsparcia Medevac – podkreśla.

Do wykorzystania w ratownictwie lotniczym, samolot G550 cechuje niespotykany dotąd poziom innowacji technologicznych, który opiera się na ponad 50-letnim doświadczeniu Gulfstream w zakresie dostarczania samolotów specjalnych na całym świecie. G550 posiada dedykowane wyposażenie medyczne składające się z zaawansowanego sprzętu do podtrzymywania i stabilizacji pacjentów w stanie krytycznym, w tym:

  • Dostęp pacjenta na łóżku ze wszystkich stron;
  • Zaawansowane funkcje podtrzymywania życia (pozaustrojowe natlenianie membranowe);
  • Łóżko zaprojektowane z myślą o inkubatorze dla niemowląt;
  • System ładowania noszy z wykorzystaniem schodów samolotu;
  • Sprzęt do przeglądu zdjęć rentgenowskich;
  • Chłodzone szafki medyczne;
  • Rozkładane fotele dla pielęgniarek dla indywidualnej opieki nad pacjentem;
  • Miejsca odpoczynku dla załogi.
Od debiutu G550, Gulfstream nieustannie inwestuje w samoloty, aby zapewnić, że nadal wyprzedza zmieniające się potrzeby klientów. To najbardziej niezawodny samolot w swojej klasie i może latać na bezpośrednich trasach z Pekinu do Nowego Jorku lub Londynu. Na całym świecie obsługiwanych jest ponad 560 samolotów G550. – Z szybkością i zasięgiem G650ER, opieka medyczna nadejdzie szybciej – dodaje Mark Burns.Kongres Rynku Lotniczego
 

Lotnictwo cywilne to niezwykle dynamicznie rozwijająca się gałąź naszej gospodarki. Łączna liczba pasażerów na polskich lotniskach w minionym roku osiągnęła rekordowy wynik 40 milionów osób. O tym jak dalej wspierać ten proces rozmawiać będziemy podczas Kongresu Rynku Lotniczego, który odbędzie się 12 września w Warszawie.

Kongres (wcześniej jako Forum Lotnicze) już od 2015 roku jest jedyną tej skali płaszczyzną do dyskusji między instytucjami rządowymi, organizacjami i podmiotami gospodarczymi na temat najważniejszych kwestii mających miejsce na rynku lotniczym w Polsce i za granicą.

Zapraszamy do zapoznania się z programem i rejestracji udziału na stronie www.kongresrynkulotniczego.pl

Udział w Kongresie jest bezpłatny po rejestracji na stronie i otrzymaniu akredytacji.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Linie Thomas Cook przejmą Airbusa A380 od Hi Fly

Biznes i przemysł

Linie Thomas Cook przejmą Airbusa A380 od Hi Fly

Emilia Derewienko 02 sierpnia 2018

Linie Small Planet przyjmują nowy samolot

Biznes i przemysł

Linie Small Planet przyjmują nowy samolot

Emilia Derewienko 25 lipca 2018

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMS