Partner serwisu
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!
PASAŻER I LINIE LOTNICZE

FlyArna. Nowe narodowe linie Armenii zaprezentowały swoją markę


Wstecz Dalej

Autor:

Avgeek

Data publikacji:
2022-01-16 07:30
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
Rynek Lotniczy

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

FlyArna. Nowe narodowe linie Armenii zaprezentowały swoją markę
Fot. FlyArna/FB
Armeński Fundusz Interesów Narodowych (ANIF) oraz Air Arabia Group, ujawniły w piątek (14 stycznia) wizualną tożsamość marki FlyArna, nowej narodowej linii lotniczej Armenii, która zostanie uruchomiona przez ich spółkę joint venture.
Nowa narodowa linia lotnicza będzie działać jako tania linia lotnicza z główną bazą/ośrodkiem na międzynarodowym lotnisku Zvartnots w Erywaniu (EVN). FlyArna obecnie oczekuje na wydanie certyfikatu AOC, a więcej szczegółów dotyczących daty uruchomienia, floty (choć wiadomo, że w niej będą airbusy A320) i siatki połączeń docelowych linia ogłosi w nadchodzących tygodniach. Nowy przewoźnik ma realizować strategiczną wizję szybko rozwijającego się sektora turystycznego w Armenii, a także przyczyni się do wzrostu gospodarczego kraju - stwierdzili partnerzy joint venture we wcześniejszym oświadczeniu.

Nazwa marki "Arna" wywodzi się od oficjalnej nazwy firmy "Armenian National Airlines", gdzie "AR" pochodzi od Armenian, "N" od National, a "A" od Airlines. Nazwę FlyArna, wybraną w wyniku publicznego konkursu, uznano za najbardziej integrującą i odzwierciedlającą ducha spółki joint venture, której celem jest przekształcenie sektora lotniczego w kraju.

- Tożsamość marki FlyArna jest prawdziwie odzwierciedleniem inspirującego ducha i etosu Armenii. Dzisiejsze odsłonięcie tożsamości wizualnej Fly Arna jest inspirującym posunięciem, które przybliża nas o krok od uruchomienia linii lotniczej - powiedział David Papazian, prezes ANIF.

Logo i tożsamość marki FlyArna, inspirowane kolorystyką flagi Armenii, zostały zaprojektowane tak, aby odzwierciedlały młodą, nowoczesną i kierującą się wartościami narodową linię lotniczą, która dąży do tego, aby stać się najbardziej dostępną i rozsądną opcją podróży lotniczych w Armenii i poza jej granicami. Wartości marki to Ambicja - motywacja do budowania i rozwijania linii lotniczej; Wytrwałość - budowanie usług, które dostarczają realną i namacalną wartość dla klientów oraz Innowacyjność - inspirowanie kreatywnych rozwiązań, które pomagają utrzymać przewagę nad konkurencją.

- Uruchomienie identyfikacji wizualnej FlyArna jest ważnym postępem w podróży w kierunku uruchomienia linii lotniczej. Ten krok oznacza również początek nowej ery w rozwoju sektora lotniczego w Armenii, nie tylko przyczyniając się do wzrostu gospodarczego kraju, ale zapewniając jego mieszkańcom niezawodne i korzystne cenowo doświadczenia. Z niecierpliwością czekamy na oficjalną prezentację w nadchodzących tygodniach - powiedział Adel Al Ali, szef Air Arabia Group.

ANIF i Air Arabia Group ogłosiły uruchomienie nowej narodowej linii lotniczej Armenii w lipcu 2021 r., a następnie ujawniły nazwę linii we wrześniu 2021 r. po setkach sugestii od uczestników konkursu. Obecnie linia lotnicza ma już swoje kanały na social mediach oraz stronę internetową www.flyarna.com.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Inwestycje z Polskiego Ładu mają kredytować… wykonawcy

Infrastruktura i lotniska

Inwestycje z Polskiego Ładu mają kredytować… wykonawcy

Elżbieta Pałys 16 stycznia 2022

SAS przewiózł milion pasażerów w grudniu 2021 roku

Pasażer i linie lotnicze

SAS przewiózł milion pasażerów w grudniu 2021 roku

Mateusz Kieruzal 16 stycznia 2022

Singapore Airlines polecą z Mediolanu do Barcelony

Pasażer i linie lotnicze

Singapore Airlines polecą z Mediolanu do Barcelony

Mateusz Kieruzal 16 stycznia 2022

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5