Partner serwisu
BIZNES I PRZEMYSŁ

Światowi eksperci branży lotniczej w Warszawie


Wstecz Dalej

Autor:

Redakcja

Data publikacji:
2019-07-08 11:31
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
Rynek-Lotniczy.pl

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Światowi eksperci branży lotniczej w Warszawie
fot. Piotr Bożyk
16 września 2019 r. w Warszawie odbędzie się II Kongres Rynku Lotniczego, podczas którego kilkuset ekspertów z kraju i zagranicy rozmawiać będzie o przyszłości branży. Gościem specjalnym Kongresu będzie Juan Jose Andres Alvez, który podzieli się doświadczeniami dotyczącymi uruchomienia nowego lotniska w Istambule. O scenariuszach rozwoju europejskich lotnisk opowie z kolei Uday Dholakia, Brand Ambassador lotniska w Birmingham.
W wydarzeniu wezmą udział przewoźnicy, przedstawiciele infrastruktury i przemysłu lotniczego, a także reprezentanci władz centralnych i samorządowych. Istotnym punktem programu będzie rozmowa o inwestycji w Centralny Port Komunikacyjny, w tym kontekście wyzwania związane z uruchomieniem największego lotniska w Turcji zaprezentuje dyrektor w Celebi Aviation, Juan Jose Andres Alves.

– Branża lotnicza w Polsce tak, jak na całym świecie staje przed wyzwaniami związanymi z otwieraniem się nowych rynków, rosnącym ruchem pasażerskim i cargo, wdrażaniem nowych technologii i trendów w zarządzaniu infrastrukturą, a także niedoborem pracowników. Dlatego w tym roku jeszcze mocniej chcemy postawić na wymianę doświadczeń pomiędzy krajowymi i zagranicznymi ekspertami, którzy z zainteresowaniem obserwują nasz rynek – mówi Adrian Furgalski, wiceprezes zarządu w Zespole Doradców Gospodarczych TOR, który jest organizatorem Kongresu.

Zmieniająca się międzynarodowa sytuacja gospodarcza oraz rosnące wymagania pasażerów to kolejny ważny temat wydarzenia – zaproszeni prelegenci odpowiedzą na pytania, jak podnosić jakość usług, obniżać ceny i równocześnie zadbać o rentowność przedsiębiorstw. Osobna debata zostanie poświęcona wyzwaniom i perspektywom związanym z zarządzaniem ruchem lotniczym.

Organizatorzy zaplanowali także rozmowy o wizerunku branży lotniczej w oczach wchodzących na rynek pracowników. Spojrzenie ekspertów zostanie zderzone z obrazem i pomysłami środowiska studenckiego z akademickich kół naukowych oraz edukatorów prowadzących inicjatywy edukacyjne dla młodzieży.

Jak wynika z analiz Urzędu Lotnictwa Cywilnego w 2018 roku polskie lotniska obsłużyły ponad 45 mln pasażerów, a dynamiką ruchu przewyższają europejskie porty lotnicze o ponad 8%. Prawie 115 tysięcy ton towarów w ubiegłym roku przetransportowano drogą lotniczą.

Więcej informacji o Kongresie Rynku Lotniczego na stronie: www.kongresrynkulotniczego.pl.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Lotnisko w Radomiu: Podpisano umowę na wydłużenie drogi startowej

Infrastruktura i lotniska

Lotnisko w Radomiu: Podpisano umowę na wydłużenie drogi startowej

Emilia Derewienko 08 lipca 2019

Koniec długiego strajku w EVA Air

Pasażer i linie lotnicze

Koniec długiego strajku w EVA Air

Tomasz Śniedziewski 08 lipca 2019

O CPK na Kongresie Rynku Lotniczego

Infrastruktura i lotniska

O CPK na Kongresie Rynku Lotniczego

TOR Konferencje 27 czerwca 2019

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5