Partner serwisu
BIZNES I PRZEMYSŁ

SkyCapacity i Time Critical Solution. CEVA uruchamia nowe usługi air cargo


Wstecz Dalej

Autor:

Redakcja/inf. pras.

Data publikacji:
2021-05-02 07:00
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
CEVA

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

SkyCapacity i Time Critical Solution. CEVA uruchamia nowe usługi air cargo
fot. CEVA
CEVA Logistics, wiodący globalny operator logistyczny, uruchamia dwie nowe usługi lotnicze – poinformowano w oficjalnym komunikacie.
Pierwszą z nich jest SkyCapacity, gwarantująca dostęp do globalnej sieci air cargo o zwiększonej zdolności przewozowej. CEVA zainwestowała też w dedykowane rozwiązanie premium – Time Critical Solution, które ma zapewnić transport dla przesyłek pilnych i niestandardowych.

Zapewnienie zdolności przewozowych w każdym miejscu na świecie

Uruchamiając program SkyCapacity, CEVA Logistics nabyła miejsca na pokładach samolotów obsługujących kluczowe trasy, co pozwoliło zwiększyć zdolności przewozowe w całej jej sieci. Obecni i nowi klienci mogą już korzystać z siatki połączeń, która obejmuje dziesiątki lotów tygodniowo, przy stałych cenach i gwarantowanej powierzchni ładunkowej. Sieć jest dostępna dla klientów także jako rozwiązanie typu spot cargo. W ramach CEVA SkyCapacity obsługiwane są różne kierunki do/z Ameryki Północnej i Południowej, Europy oraz Azji i Pacyfiku. Operator łączy wielu przewoźników, dysponujących flotą frachtowców i samolotów pasażerskich dla frachtu oraz samolotów pasażerskich. Oferta obejmuje także usługi zarządzania, śledzenia przesyłek i obsługi celnej.

Globalne rozwiązanie dla dostaw pilnych czasowo

Usługi CEVA Logistics Time Critical Solution dedykowane są branżom: healthcare, motoryzacyjnej, lotniczej i produkcyjnej, które wymagają szybkich dostaw, np. konkretnych części lub produktów. Nowe rozwiązanie oferuje niezawodność i bezpieczeństwo, niezbędne w przypadku transportów pilnych przesyłek, z priorytetową obsługą, gwarancją 100 proc. terminowości i wyborem możliwie najszybszych tras.
Rozwiązanie to obejmuje też pełne ubezpieczenie i obsługę celną, zapewniając najkrótszy możliwy czas tranzytu. CEVA uruchomiła także dedykowany zespół doświadczonych ekspertów, którzy zapewniają globalne wsparcie 24/7 i sprawne wdrożenie niestandardowych rozwiązań. Zespół Time Critical Solution, działając na zasadzie "one-stop-shop", w ciągu 15 minut kontaktuje się z klientem w sprawie zgłoszenia i w bardzo krótkim czasie przygotowuje rozwiązania transportowe. Dedykowany zespół zapewnia stały monitoring i opiekę nad każdą przesyłką. Gdy przesyłka nie zostanie dostarczona w terminie, klient otrzyma zwrot kosztów.

– CEVA Logistics, rozszerzając ofertę o dwie nowe usługi, zapewnia elastyczność łańcuchów dostaw w zakresie frachtu lotniczego. Większe zdolności przewozowe w sieci air cargo gwarantują też poczucie bezpieczeństwa. Podpisaliśmy już długoterminowe kontrakty z klientami, którzy oczekują stabilności, niezawodności i spójnych cen. Wierzymy, że program ten będzie kluczowym wyróżnikiem w latach 2021-2022. W przypadku usługi Time Critical Solution, CEVA zainwestowała w doświadczony zespół, aby zapewniać klientom w każdym miejscu na świecie rozwiązania dedykowane w obsłudze przesyłek pilnych i niestandardowych – zapewnił Peter Penseel, Chief Operating Officer, Air Freight, CEVA Logistics.  

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
ZOBACZ RÓWNIEŻ:
CEVA Logistics dołącza do United Airlines Eco-Skies Alliance

Biznes i przemysł

CEVA Logistics dołącza do United Airlines Eco-Skies Alliance

Redakcja/inf. pras. 20 kwietnia 2021

CEVA Logistics wygrała kontrakt na obsługę fabryki Airbusa

Biznes i przemysł

CEVA Logistics wygrała kontrakt na obsługę fabryki Airbusa

Redakcja/inf. pras. 28 lutego 2021

Wielka Brytania: CEVA Logistics operatorem nowego centrum logistycznego

Biznes i przemysł

Wielka Brytania: CEVA Logistics operatorem nowego centrum logistycznego

Rafał Dybiński 29 grudnia 2020

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5