Partner serwisu
BIZNES I PRZEMYSŁ

CEVA Logistics wygrała kontrakt na obsługę fabryki Airbusa


Wstecz Dalej

Autor:

Redakcja/inf. pras.

Data publikacji:
2021-02-28 07:30
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
CEVA

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

CEVA Logistics wygrała kontrakt na obsługę fabryki Airbusa
fot. Airbus
CEVA Logistics rozszerza współpracę z fabryką Airbusa w Niemczech zapoczątkowaną w 2020 roku. Do tej pory operator zarządzał dostawami części zamiennych tego producenta samolotów. Podpisując nowy kontrakt z Airbusem, CEVA poszerza jego obsługę o zarządzanie dostawami komponentów na produkcję w zakładzie montażowym samolotów w Hamburgu.
Udana współpraca i doskonałe zarządzanie kontraktem z 2020 roku na dostawy części zamiennych i komponentów do fabryki Airbusa w Hamburgu były kluczem do podpisania nowego kontraktu z CEVA Logistics i rozszerzeniu tej współpracy o nowe obszary obsługi logistycznej.

CEVA Logistics, jako operator logistyczny Airbusa będzie teraz odpowiadać w jego imieniu za logistykę zaopatrzenia produkcji w kilku magazynach w Hamburgu, o łącznej powierzchni 58 631 mkw. Operator zajmie się dostawami komponentów na produkcję Airbusa w zakresie montażu strukturalnego maszyn z rodziny A320 oraz wyposażenia sekcji kadłuba, jak również produkcji i wyposażenia samolotów A330 i A350.

CEVA zajmie się wszystkimi procesami związanymi z obsługą magazynową, ich przyjmowaniem, pobieraniem i przygotowywaniem do wprowadzania na rynek, a także ich transportem wewnętrznym i dostawami na produkcję, w tym obsługą zwrotów oraz zarządzaniem pustymi opakowaniami. W ramach nowej umowy, CEVA też zainicjuje i wdroży dodatkowe usprawnienia logistyczne z wykorzystaniem zasad LEAN, aby jeszcze bardziej zwiększyć wydajność operacji i obsługi produkcji Airbusa.

– Możliwości i zaangażowanie CEVA w logistykę lotniczą zostały po raz kolejny docenione przez Airbusa poprzez podpisanie nowego kontraktu. Nasze dwie firmy z powodzeniem współpracowały już wcześniej przy innych projektach, ostatnio w Hamburgu przy kontrakcie na obsługę części zamiennych i komponentów. Głęboka wiedza specjalistyczna CEVA w tej branży, w połączeniu z innowacyjnymi rozwiązaniami operacyjnymi i dostawczymi, były kluczem do zabezpieczenia nowego kontraktu – podkreślił Mathieu Friedberg, prezes CEVA.

CEVA Logistics przejmie też dotychczasowych pracowników w zakładach w Hamburgu w ramach regulacji Transfer of Undertakings Protection of Employment (TUPE).

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Wielka Brytania: CEVA Logistics operatorem nowego centrum logistycznego

Biznes i przemysł

Wielka Brytania: CEVA Logistics operatorem nowego centrum logistycznego

Rafał Dybiński 29 grudnia 2020

Ekspansja CEVA Logistics w Afryce. Nowe joint venture w Egipcie i Etiopii

Biznes i przemysł

Ekspansja CEVA Logistics w Afryce. Nowe joint venture w Egipcie i Etiopii

Redakcja/inf. pras. 23 grudnia 2020

CEVA Logistics operatorem centrum dystrybucji książek w Europie

Biznes i przemysł

CEVA Logistics operatorem centrum dystrybucji książek w Europie

Redakcja/inf. pras. 22 listopada 2020

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5