Partner serwisu
PASAŻER I LINIE LOTNICZE

PLL LOT z nagrodą Marka Godna Zaufania 2019


Wstecz Dalej

Autor:

inf. pras.

Data publikacji:
2019-05-31 12:38
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
PLL LOT

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

PLL LOT z nagrodą Marka Godna Zaufania 2019
fot. PLL LOT
W czwartej edycji badania Marka Godna Zaufania 2019, w kategorii „Linie lotnicze” – marka LOT została laureatem, uzyskując największą liczbę wskazań. Polski przewoźnik utrzymał pierwsze miejsce, które w tej kategorii zajmuje od pierwszej edycji plebiscytu. 
Badanie Marka Godna Zaufania odbywa się co roku, sprawdzając poziom zaufania do marek biznesowych. Celem analizy realizowanej przez instytut badawczy Kantar Polska na zlecenie miesięcznika „My Company Polska” jest wyłonienie marek, którym najbardziej ufają przedsiębiorcy w Polsce. Ocenie w tym roku podlegały marki produktów i usług w 26 kategoriach. Respondenci wymienili łącznie ponad 200 marek.

Polskie Linie Lotnicze LOT w kategorii „Linie lotnicze” pozostawiły konkurentów daleko za sobą i ponownie zwyciężyły.

– Kolejny rok i znów tak wspaniały laur dla Polskich Linii Lotniczych LOT. Od 90 lat gościmy pasażerów na swoich pokładach. LOT to nie tylko jeden z 12 najstarszych przewoźników na świecie, ale też dynamicznie rozwijająca się i nowoczesna linia lotnicza w Europie Środkowej i Wschodniej. To pasażer jest zawsze w centrum uwagi, stąd od lat rosnące zaufanie do LOT-u jest dla nas powodem do dumy – mówi Jakub Piotr Panek z Biura Prasowego Polskich Linii Lotniczych LOT. 

Jak informuje organizator badania – wszystkie pytania dotyczące marek były otwarte. Dało to równe szanse, jeśli chodzi o nominację, każdej marce, niezależnie od jej wielkości i zasięgu. Odpowiedzi respondentów opierały się w pełni na ich wiedzy i doświadczeniu.

– Wierzymy, że zarówno pozycja LOT-u jako narodowego ambasadora, jak i zaufanie do naszej marki będą konsekwentnie rosły. Każdego dnia pracuje na to ponad 3 tysiące osób – dodaje Panek.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
ZOBACZ RÓWNIEŻ:
LOT: Konkurs, w którym można wygrać bilety do Miami

Pasażer i linie lotnicze

LOT: Konkurs, w którym można wygrać bilety do Miami

inf.pras. opracował ad 29 maja 2019

LOT: Uziemione trzy Dreamlinery. Kolejny, nowy 787-9 w czerwcu

Pasażer i linie lotnicze

LOT: Uziemione trzy Dreamlinery. Kolejny, nowy 787-9 w czerwcu

Piotr Bożyk 29 maja 2019

LOT narodowym przewoźnikiem Litwy i Węgier

Pasażer i linie lotnicze

LOT narodowym przewoźnikiem Litwy i Węgier

Łukasz Malinowski, Jakub Madrjas 25 maja 2019

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5