Partner serwisu
BIZNES I PRZEMYSŁ

Nowa struktura dnata i zmiany na kluczowych stanowiskach


Wstecz Dalej

Autor:

Redakcja/inf. pras.

Data publikacji:
2021-04-28 11:00
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
Informacja prasowa

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Nowa struktura dnata i zmiany na kluczowych stanowiskach
fot. Emirates Press
Jeden z największych na świecie dostawców usług powietrznych i turystycznych, jakim jest dnata, wzmocnił swój globalny zespół przywódczy, wyznaczając kluczowe stanowiska kierownictwa wyższego szczebla. Nowa struktura pomoże firmie dostosować się do zmieniających się globalnych trendów, zwiększyć synergię i wydajność w całej swojej działalności oraz nieprzerwanie zapewniać klientom usługi na najwyższym poziomie.
John Bevan został mianowany starszym wiceprezesem ds. Podróży (Divisional Senior Vice President for Travel) i będzie nadzorował wszystkie aspekty działalności turystycznej dnata, zarządzając portfolio ponad 30 renomowanych marek B2B i konsumenckich w ponad 20 krajach. John Bevan pracuje w dnata od ponad trzech lat, ostatnio jako dyrektor generalny dnata Travel Europe. Przed dołączeniem do dnata zajmował szereg wysokich stanowisk w branży turystycznej w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. John Bevan zacznie pełnić swoje obowiązki od 1 czerwca 2021 r.

Stewart Angus został mianowany starszym wiceprezesem oddziału ds. Operacji lotniskowych (Divisional Senior Vice President for Airport Operations). Stewart Angus zarządza międzynarodową obsługą naziemną i działalnością cargo dnata od 2004 roku. W swojej nowej roli będzie również kierował szeroko pojętymi operacjami lotniczymi firmy na dwóch lotniskach w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, zapewniając światowej klasy jakość i bezpieczeństwo klientom linii lotniczych z łącznie 14 krajów.

Robin Padgett, który od siedmiu lat kieruje globalną działalnością cateringową dnata, również rozszerzy zakres swoich obowiązków i zostanie starszym wiceprezesem oddziału ds. Cateringu i handlu detalicznego (Divisional Senior Vice President for Catering and Retail). Rozszerzenie roli Robina Padgetta jest zgodne ze strategią firmy polegającą na promowaniu zakupów na pokładzie i dalszej dywersyfikacji działalności cateringowej. Robin Padgett będzie zarządzał zespołem wyspecjalizowanych fachowców kulinarnych i detalicznych, dostarczających najwyższej jakości, innowacyjne produkty i usługi klientom z różnych branż w 12 krajach.

Wszyscy trzej starsi wiceprezesi dnata będą podlegać Steve'owi Allenowi, wiceprezesowi wykonawczemu (Executive Vice President). - Z przyjemnością ogłaszam nowe stanowiska naszego globalnego zespołu kierowniczego. Mianowanie Johna do zespołu zarządzającego i poszerzenie ról naszych doświadczonych liderów pomoże nam w zarządzaniu firmą w tych wymagających okolicznościach. Staniemy się jeszcze silniejsi, aby konsekwentnie zapewniać doskonałą jakość usług klientom na całym świecie. Dzięki naszemu dobrze wyszkolonemu, zorientowanemu na klienta zespołowi będziemy nadal ciężko pracować i ulepszać naszą działalność, dążąc do tego, aby stać się najbardziej podziwianym dostawcą usług lotniczych i turystycznych na świecie – powiedział Steve Allen.

Dnata, zaufany partner ponad 300 klientów linii lotniczych, zapewnia wysokiej jakości, bezpieczną obsługę handlingową, cargo, cateringową i usługi turystyczne w 35 krajach. W roku finansowym 2019-20 zorientowane na klienta zespoły dnata obsłużyły 681 000 samolotów, 2,9 miliona ton ładunków, a przez ich ręce przeszły 93 miliony posiłków. Zespoły dnata odnotowały łączną wartość transakcji (TTV) usług turystycznych w wysokości 3 miliardów dolarów.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Ryanair założy bazę w Rydze. Jesienią dwie nowe trasy do Polski

Pasażer i linie lotnicze

Ryanair założy bazę w Rydze. Jesienią dwie nowe trasy do Polski

Rafał Dybiński 28 kwietnia 2021

Zarządzanie przewoźnikami lotniczymi w czasach kryzysu

Biznes i przemysł

Zarządzanie przewoźnikami lotniczymi w czasach kryzysu

dr Dominik Boniecki 08 lutego 2020

CPK: Przyciągnąć pasażerów nie tyko siatką połączeń

Infrastruktura i lotniska

CPK: Przyciągnąć pasażerów nie tyko siatką połączeń

Roman Czubiński 18 grudnia 2017

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5