Partner serwisu
BIZNES I PRZEMYSŁ

Nowa oferta MARR dla firm z sektora lotniczo-kosmicznego


Wstecz Dalej

Autor:

Redakcja/inf. pras.

Data publikacji:
2020-10-29 11:52
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
Informacja prasowa

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Nowa oferta MARR dla firm z sektora lotniczo-kosmicznego
fot. MARR
Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego oferuje do 80 proc. dofinansowania kosztów szkoleń i doradztwa dla pracowników firm. Nowa oferta przeznaczona jest  dla przedsiębiorstw z sektora Przemysłu Lotniczo-Kosmicznego, obejmując transport lotniczy i kosmiczny, a także produkcję statków powietrznych, kosmicznych i podobnych maszyn. 
Możliwa refundacja kosztów do 80% na dofinansowania usług rozwojowych dotyczy szkoleń, doradztwa, mentoringu w dziedzinie zapobiegania negatywnym skutkom pandemii COVID 19. Projekt skierowany jest do właścicieli i pracowników mikro, małych lub średnich przedsiębiorstw (ew. dużych z kodem PKD 30.3), których siedziba główna znajduje się na terenie Polski.

Rekrutacja do projektu trwa do 30 listopada lub do wyczerpania środków będących w dyspozycji MARR S.A. poprzez przesłanie formularza rejestracyjnego znajdującego się na stronie PARP, zarejestrowanie się w Systemie (po otrzymaniu zaproszenia mailowego) oraz przesłanie formularza zgłoszeniowego przedsiębiorstwa wraz z załącznikami, a także weryfikację dokumentów i przesyłanie informacji zwrotnej przez operatora.

Wzory wszystkich niezbędnych dokumentów – regulamin, dokumenty rekrutacyjne, wzór umowy o udzielenie wsparcia, pozostają do dyspozycji pod dedykowanym adresem. Nabór trwa do 30 listopada 2020 roku lub do wyczerpania środków.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
ZOBACZ RÓWNIEŻ:
OneWeb ofiarą pandemii. Firma złożyła wniosek o upadłość

Biznes i przemysł

OneWeb ofiarą pandemii. Firma złożyła wniosek o upadłość

Aleksander Domański 31 marca 2020

Startuje polska analogowa misja na Marsa

Biznes i przemysł

Startuje polska analogowa misja na Marsa

Redakcja 09 października 2017

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5