Partner serwisu
PASAŻER I LINIE LOTNICZE

LOT: Z Warszawy do Pragi z międzylądowaniem w… Ostrawie


Wstecz Dalej

Autor:

Emilia Derewienko

Data publikacji:
2020-11-05 13:28
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
Rynek-Lotniczy.pl

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

LOT: Z Warszawy do Pragi z międzylądowaniem w… Ostrawie
fot. Piotr Bożyk
Polskie Linie Lotnicze LOT od 11 listopada do 10 grudnia będą realizowały rejsy do praskiego portu lotniczego im. Václava Havla w formule międzylądowania. Podróżujący z Lotniska Chopina do stolicy Czech będą musieli lądować w innym czeskim mieście, Ostrawie.
W okresie od 11 listopada do 10 grudnia zostaną skasowane wszystkie bezpośrednie rejsy z Lotniska Chopina do Pragi i w przeciwnym kierunku. Nie będą również funkcjonowały bezpośrednie połączenia do Ostrawy – w mieście tym odbędzie się lądowanie i ponowny lot do stolicy Czech.

Uruchomione natomiast zostaną rejsy relacji Warszawa – Ostrawa – Praga o numerach LO1521 i LO1527. LOT będzie operował na nich kolejno trzy i dwa razy w tygodniu: w poniedziałki, czwartki i soboty oraz, w środy i piątki. Loty powrotne, z Pragi przez Ostrawę do Warszawy zostaną uruchomione jako rejsy o numerach LO1522 i LO1528 i będą kolejno realizowane w poniedziałki i czwartki oraz środy, piątki i niedziele.

Jak podaje narodowy przewoźnik, pasażerowie będą mieć możliwość rezerwacji miejsc na odcinku OSR-PRG-OSR.

Połączenie do Ostrawy zostało zainaugurowane zaledwie przed tygodniem, 27 października, w dodatku z półrocznym opóźnieniem z powodu pandemii koronawirusa. Przewoźnik operował na tej trasie pięć razy w tygodniu. To obecnie jedyne regularne połączenie z portu w Ostrawie. LOT miał ustalić rozkład lotów na trasie tak, aby przylot do Warszawy miał dogodne połączenie z innymi miastami europejskimi i lotami do Amsterdamu, Monachium, Paryża, Zurychu, Mediolanu, Genewy, Oslo, Frankfurtu czy Düsseldorfu.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
ZOBACZ RÓWNIEŻ:
LOT przedłuża ważność voucherów do 24 miesięcy

Pasażer i linie lotnicze

LOT przedłuża ważność voucherów do 24 miesięcy

inf. pras. 05 listopada 2020

LOT Cargo wznawia połączenia do Pekinu

Pasażer i linie lotnicze

LOT Cargo wznawia połączenia do Pekinu

Emilia Derewienko 02 listopada 2020

LOT Polish Airlines zawiesza proces certyfikacji AOC

Prawo i polityka

LOT Polish Airlines zawiesza proces certyfikacji AOC

simetra 30 października 2020

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5