Partner serwisu
INFRASTRUKTURA I LOTNISKA

Katowice Airport Taxi. Lotnisko w Pyrzowicach z własnymi taksówkami


Wstecz Dalej

Autor:

Red. ed

Data publikacji:
2021-03-08 16:00
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
Rynek-Lotniczy.pl

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Katowice Airport Taxi. Lotnisko w Pyrzowicach z własnymi taksówkami
fot. Katowice Airport
GTL-Service pod patronatem Górnośląskiego Towarzystwa Lotniczego, uruchomił Katowice Airport Taxi. To oficjalny przewoźnik pyrzowickiego lotniska. Nadrzędnym celem projektu „Katowice Airport Taxi” jest uzupełnienie łańcucha usług realizowanych przez lotnisko dla zapewnienia pasażerom komfortu podróży – od drzwi domu aż do punktu odpraw.
Kierowca Katowice Airport Taxi może odebrać pasażera z domu, pomóc w zniesieniu bagażu do taksówki i odprowadzić pasażera do stanowiska check-in. Może również odebrać podróżującego z hali przylotów, czekając na niego z tabliczką imienną. – Zależy nam, aby podróżujący nie musieli martwić się dojazdem, znalezieniem parkingu, miejsca postojowego i dotarciem do odprawy bagażowej. Chcemy do maksimum ułatwić im podróż i ograniczyć do minimum stres z nią związany – mówi Andrzej Olko, prezes GTL-Service.

Pod terminalem przylotowym C wydzielona jest oznakowana zatoczka Taxi z cennikiem, numerem telefonu do zamawiania taksówki, kodem QR do pobrania aplikacji mobilnej oraz rezerwacji internetowej. Aplikacja dostępna jest na systemy Android i IOS. Używając jej można zarezerwować taksówkę, podejrzeć planowaną trasę i poznać szacowany koszt przejazdu. Taksówkę zarezerwować można też na głównej stronie Katowice Airport.

Katowice Airport Taxi cechuje przejrzysty cennik, brak ukrytych kosztów oraz brak opłaty powrotnej, przez którą cena za przejazdy poza granicami administracyjnymi miasta jest zwykle podwójna. W swojej ofercie Katowice Airport Taxi ma również transfery z gwarantowaną ceną, zawierającą wszelkie opłaty drogowe i parkingowe, które obowiązują podczas ściśle określonego transferu np. z Katowice Airport do Krakowa lub Wrocławia.

Pasażerowie podróżujący taksówką lotniskową zyskują pewność, że podróż z lub na lotnisko upłynie bezpiecznie, komfortowo i przy zachowaniu restrykcyjnego reżimu sanitarnego.

GTL-Service to spółka-córka Górnośląskiego Towarzystwa Lotniczego. Została założona w czerwcu 1994 roku. Jej zadaniem jest dostarczanie kompleksowych usług, niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania Katowice Airport oraz firm działających na jego terenie. Obecnie GTL-SERVICE realizuje swoje zadania w zakresie usług: czystościowo-porządkowych, remontowych, ochrony środowiska, gastronomicznych, myjni samochodowej oraz przewozu osób taksówkami.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Katowice Airport: Wkrótce start nowych greckich linii Lumiwings

Infrastruktura i lotniska

Katowice Airport: Wkrótce start nowych greckich linii Lumiwings

Red. ed 24 lutego 2021

Testy antygenowe po przylocie do Katowice Airport

Infrastruktura i lotniska

Testy antygenowe po przylocie do Katowice Airport

inf. pras. 20 lutego 2021

Dubaj i Dominikana z biurem podróży TUI bezpośrednio z Katowice Airport

Infrastruktura i lotniska

Dubaj i Dominikana z biurem podróży TUI bezpośrednio z Katowice Airport

Red. ed 17 lutego 2021

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5