Partner serwisu
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!
BIZNES I PRZEMYSŁ

Buzz zatrudni 300 pilotów w Polsce, w tym 100 jeszcze w 2022 roku


Wstecz Dalej

Autor:

inf. pras

Data publikacji:
2022-01-13 12:00
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
Ryanair Press

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Buzz zatrudni 300 pilotów w Polsce, w tym 100 jeszcze w 2022 roku
fot. Michał Szymajda
Linie lotnicze Buzz, należące do grupy Ryanair, ogłosiły 13 stycznia dużą akcję rekrutacji pilotów-kadetów w Polsce. Wybrani kandydaci zostaną przeszkoleni według najwyższych standardów, zdobywając uprawnienia do wykonywania lotów najnowszą flotą boeingów 737-8200.
Program kierowany jest do adeptów szkół lotniczych. W ciągu następnych trzech lat Buzz planuje zrekrutować 300 kadetów, w tym do końca 2022 roku około 100.

Flota Buzz liczy obecnie 56 samolotów. 46 z nich to boeingi 737-800, a dziesięć to odrzutowce wersji 737-8200. Flota przewoźnika z grupy Rynaira wzrośnie do 60 samolotów w sezonie letnim 2022 roku. Buzz oferuje kadetom szeroki wybór baz operacyjnych, atrakcyjne wynagrodzenie i szybki rozwój zawodowy.

Osoby zainteresowane pracą pilota, które nie posiadają jeszcze licencji, mogą zapoznać się z Programem Mentorskim Ryanair, realizowanym we współpracy z Bartolini Air w Łodzi. Ten 18-miesięczny intensywny program szkoleniowy jest idealną ścieżką do uzyskania licencji pilota i przystąpienia do kursu Boeing 737 Type Rating.

– Jest to nasza pierwsza akcja rekrutacyjna pilotów kierowana bezpośrednio do absolwentów szkół lotniczych w Polsce. W tym roku spodziewamy się 100 kadetów, oferując światowej klasy szkolenia oraz możliwość wykonywania lotów na najmłodszej flocie w Europie. Każdy młody adept szkoły lotniczej ma niepowtarzalną szansę rozpoczęcia kariery pilota w Polsce już teraz i zostanie w przyszłości kapitanem boeinga 737 –wyznał Michał Kaczmarzyk, prezes Buzz.

– Wszyscy ci, którzy dopiero rozważają rozpoczęcie szkolenia lotniczego powinni zapoznać się z Programem Mentorskim Ryanair oferowanym przez Bartolini Air, jedynej szkole lotniczej w Centralnej Europie stale współpracującej z Grupą Ryanair. To najlepszy i najszybszy na rynku sposób na uzyskanie licencji pilota – dodał Kaczmarzyk. 

–  Jesteśmy bardzo dumni, że jako jedyny ośrodek szkoleniowy w regionie oferujemy Program Mentorski Ryanair, dzięki któremu młodzi ludzie zyskują 98-procentową szansę na pracę pilota u największego przewoźnika w Europie. Szkolenia na takim poziomie merytorycznym i z takim prawdopodobieństwem zdobycia zatrudnienia jeszcze w historii polskiego lotnictwa nie było – podsumował Bartłomiej Walas, prezes Bartolini Air.  

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Ryanair od stycznia zawiesi ok. 70 tras z Polski

Pasażer i linie lotnicze

Ryanair od stycznia zawiesi ok. 70 tras z Polski

Mateusz Kieruzal 23 grudnia 2021

Modlin: Ryanair poleci do Trapani od 2022

Pasażer i linie lotnicze

Modlin: Ryanair poleci do Trapani od 2022

redakcja 26 listopada 2021

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5