Partner serwisu
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!
PASAŻER I LINIE LOTNICZE

Air France i KLM przedłużają bezpłatne zmiany i zwroty biletów


Wstecz Dalej

Autor:

inf. pras

Data publikacji:
2021-08-31 08:00
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
Air France-KLM

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Air France i KLM przedłużają bezpłatne  zmiany i zwroty biletów
fot. Air France-KLM
Osoby, które zamierzają zakupić bilety na lot Air France lub KLM mogą nadal bez obaw planować swoje podróże, ponieważ w razie nieoczekiwanej zmiany planów, będzie można zmienić lot lub anulować podróż, bez dodatkowych kosztów i bez podawania powodu. Obie linie podjęły decyzję o przedłużeniu elastycznych zasad dotyczących zmian i zwrotów biletów. Będą one obowiązywać do 31 marca 2022.
Od początku kryzysu związanego z COVID-19 Air France i KLM dokładają starań, aby pomóc swoim klientom w bezstresowym planowaniu podróży. W obu liniach obowiązuje nowa, elastyczna polityka handlowa, w ramach której wszystkie bilety są w pełni modyfikowalne. Klienci podróżujący liniami Air France i KLM mogą bezpłatnie zmienić swoją rezerwację lub zrezygnować z podróży bez podawania powodu i niezależnie od
taryfy w bilecie.

Te elastyczne zasady zostały przedłużone i podróżni będą mogli z nich korzystać do 31 marca 2022 roku. W konsekwencji pasażer, który posiada dowolny bilet Air France lub KLM z datą podróży do 31 marca 2022 r. ma prawo do:
- bezpłatnej zmiany swojej rezerwacji, niezależnie od taryfy biletu. Zmianie podlega data lotu lub/i kierunek docelowy. Klient może dokonać zmiany swojej rezerwacji najpóźniej do dnia pierwszego lotu w bilecie. Jeśli cena nowego biletu (w nowych datach/ na nowej trasie) będzie wyższa, klient zostanie obciążony różnicą w cenie.
- całkowitej rezygnacji z podróży i wniosku o zwrot. Jeśli taryfa, w której został wystawiony bilet nie zezwala na zwrot, klient może dokonać zwrotu środków na kupon podróżny, który jest ważny przez kolejny rok. W tym czasie, kuponem można „zapłacić” za koleją dowolną podróż Air France/KLM, a w razie niewykorzystania można go zwrócić i odzyskać pieniądze.

W przypadku, gdy lot zostanie odwołany przez linie lotnicze, klienci mają możliwość zażądania pełnego zwrotu kosztów biletu bezpośrednio na konto. Klienci, którzy zakupili swoje bilety bezpośrednio w Air France i KLM (przez Internet) – mogą, w razie potrzeby, zmienić lub zwrócić swoje bilety również online, poprzez oficjalne strony Air France i KLM lub telefonując na infolinię (numery na stronie). Zwroty i zmiany biletów zakupionych za pośrednictwem biura podróży, odbywają się poprzez biuro podróży, gdzie dokonano transakcji.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Air France przygotowuje się na przylot pierwszego airbusa A220-300

Pasażer i linie lotnicze

Air France przygotowuje się na przylot pierwszego airbusa A220-300

Avgeek 28 lipca 2021

Linia Air France odebrała 10. airbusa A350-900

Pasażer i linie lotnicze

Linia Air France odebrała 10. airbusa A350-900

Avgeek 20 czerwca 2021

Air France-KLM: Rejs do Kanady na zrównoważonym paliwie lotniczym

Biznes i przemysł

Air France-KLM: Rejs do Kanady na zrównoważonym paliwie lotniczym

Redakcja/inf. pras. 21 maja 2021

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5