Partner serwisu
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!
PRAWO I POLITYKA

Policja zabezpiecza przyloty na lotnisku im. F. Chopina w ramach #LOTdoDomu


Wstecz Dalej

Autor:

Łukasz Malinowski

Data publikacji:
2020-03-26 07:30
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
Policja

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Policja zabezpiecza przyloty na lotnisku im. F. Chopina w ramach #LOTdoDomu
fot. KSP
Policjanci z Komisariatu Policji Portu Lotniczego Warszawa Okęcie oraz Oddziału Prewencji Policji codziennie biorą udział w zabezpieczeniu przylotów Polaków w ramach akcji #LOTdoDomu.
Od 15 marca na Lotnisku Chopina w Warszawie realizowane jest policyjne zabezpieczenie przylotów kilkudziesięciu tysięcy obywateli Polski z różnych stron świata w ramach akcji #LOTdoDomu. Do akcji przyłączyło się PKP Intercity, które w porozumieniu z LOT uruchomiło dodatkowe pociągi ze stacji Lotnisko Chopina oraz firma Polonus, która zapewnia połączenia autokarowe dla przylatujących.

Codziennie na Lotnisko Chopina przylatuje kilkadziesiąt samolotów z naszymi rodakami. Policjanci z Komisariatu Policji Portu Lotniczego Warszawa Okęcie z pionu prewencji i kryminalnego zabezpieczają przyloty na płycie lotniska, udzielając wsparcia służbie medycznej, Straży Granicznej oraz Wojskom Obrony Terytorialnej. Lotniskowi stróże prawa wspólnie z funkcjonariuszami Oddziału Prewencji Policji zabezpieczają również drogi przejścia przemieszczających się po lotnisku podróżnych, udzielając im niezbędnych informacji o możliwościach dotarcia do środków transportu z Lotniska Chopina do planowanego miejsca kwarantanny.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Lotnisko Chopina: Zamknięcie drogi startowej nr 1

Infrastruktura i lotniska

Lotnisko Chopina: Zamknięcie drogi startowej nr 1

simetra 17 marca 2020

Lotnisko Chopina: Osiągnęliśmy pełną sprawność kontroli

Infrastruktura i lotniska

Lotnisko Chopina: Osiągnęliśmy pełną sprawność kontroli

Łukasz Malinowski 13 marca 2020

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5