Partner serwisu
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!
INFRASTRUKTURA I LOTNISKA

PAŻP włącza się w kampanię Europejski Miesiąc Cyberbezpieczeństwa


Wstecz Dalej

Autor:

Rafał Dybiński

Data publikacji:
2021-10-01 17:00
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
Polska Agencja Żeglugi Powietrznej

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

PAŻP włącza się w kampanię Europejski Miesiąc Cyberbezpieczeństwa
fot. PAŻP
Polska Agencja Żeglugi Powietrznej włącza się w kampanię Europejski Miesiąc Cyberbezpieczeństwa - poinformowano w oficjalnym komunikacie. Od 1 października będą organizowane spotkania z ekspertami, na których omawiane będą kluczowe zagadnienia, takie jak ochrona danych, kopie zapasowe, mocne hasła, czy sposoby hakerów na manipulowanie internautami. Zaplanowana jest gigantyczna wewnętrzna kampania informacyjna, włącznie ze specjalną stroną w intranecie, newsletterami i plakatami.
Europejski Miesiąc Cyberbezpieczeństwa (ECSM) to coroczna kampania Unii Europejskiej, organizowana od 2012 roku, której celem jest promowanie wśród obywateli i organizacji UE, unikania zagrożeń w świecie wirtualnym oraz dostarczenie aktualnych informacji na temat bezpieczeństwa w Internecie. Najważniejszym celem akcji jest podnoszenie świadomości i dzielenie się dobrymi praktykami.

To właśnie w październiku, we wszystkich krajach członkowskich organizowane są wydarzenia, które mają podnieść świadomość na temat bezpieczeństwa w sieci oraz nowoczesnych technologii. Kraje unijne jednoczą się pod hasłem „Cyberbezpieczeństwo to wspólna odpowiedzialność” i tym samym wspólnie występują przeciwko cyberzagrożeniom. Kampania ECSM jest koordynowana przez Agencję Unii Europejskiej ds. Cyberbezpieczeństwa (ENISA) i Komisję Europejską oraz wspierana przez państwa członkowskie UE oraz setki partnerów z Europy.

W Polsce, po raz dziewiąty koordynuje ją NASK PIB. Poprzednia odsłona zgromadziła 30 partnerów, którzy zorganizowali 45 wydarzeń oraz inicjatyw, a także siedmiu patronów honorowych, w tym Prezesa Rady Ministrów. Tak duże zainteresowanie oraz owocna współpraca sprawiły, że Polska znalazła się w czołówce najbardziej aktywnych unijnych państw.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Midera: Podwyżka opłat zmniejszy konkurencyjność polskiego rynku lotniczego

Infrastruktura i lotniska

Midera: Podwyżka opłat zmniejszy konkurencyjność polskiego rynku lotniczego

Rafał Dybiński 01 października 2021

Janiszewski: Inwestycje w PAŻP są de facto inwestycjami w porty regionalne

Prawo i polityka

Janiszewski: Inwestycje w PAŻP są de facto inwestycjami w porty regionalne

Rafał Dybiński 25 września 2021

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5