Partner serwisu
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!
BIZNES I PRZEMYSŁ

Paweł Urbaniak prezesem zarządu LS Airport Services


Wstecz Dalej

Autor:

simetra

Data publikacji:
2021-10-05 20:42
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
LS Airport Serivces

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Paweł Urbaniak prezesem zarządu LS Airport Services
fot. LSAS
Paweł Urbaniak został prezesem zarządu LS Airport Serivces. Wcześniej pełnił funkcję p.o. prezesa oraz członka zarządu spółki. Trwa postępowanie na członka zarządu ds. operacyjnych.
4 października rozstrzygnięte zostało postępowanie kwalifikacyjne na stanowisko prezesa zarządu LS Airport Services S.A. Rada Nadzorcza podjęła decyzję o powołaniu na to stanowisko Pawła Urbaniaka, dotychczasowego członka zarządu ds. finansowych, który od maja pełnił także obowiązki prezesa zarządu.

Jednocześnie Rada podjęła decyzję o wznowieniu postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko członka zarządu ds. operacyjnych.

Paweł Urbaniak ma wieloletnie doświadczenie menedżerskie i zarządcze w spółkach m. in. notowanych na GPW. Był związany z Grupą Gino Rossi SA, gdzie pełnił funkcję wiceprezesa zarządu i dyrektora finansowego Grupy. W latach 2012-2015 zajmował stanowisko dyrektora finansowego i członka zarządu Matras SA. Wcześniej, od 2007 r., był związany ze spółką Wittchen SA, gdzie zajmował stanowisko dyrektora finansowego i członka zarządu. Od kwietnia 2020 r. pełnił w LSAS funkcję dyrektora do spraw finansowych.

W listopadzie 2020 r. ze stanowiskiem prezesa pożegnał się Marcin Opaliński, który funkcję sprawował przez sześć lat. W grudniu zeszłego roku stanowisko prezesa objęła Anna Rosek, ale w maju tego roku złożyła rezygnację. Teraz udało się wybrać jej następcę.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
ZOBACZ RÓWNIEŻ:
70 mln zł dodatkowego wsparcia dla branży lotniczej

Prawo i polityka

70 mln zł dodatkowego wsparcia dla branży lotniczej

Łukasz Malinowski 04 lutego 2021

Nowy zarząd LSAS

Biznes i przemysł

Nowy zarząd LSAS

Roman Czubiński 14 grudnia 2020

CPK: Startuje planowanie infrastruktury lotniska

Infrastruktura i lotniska

CPK: Startuje planowanie infrastruktury lotniska

simetra 11 maja 2020

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5