Partner serwisu
BIZNES I PRZEMYSŁ

Nowoczesne zarządzanie łańcuchem dostaw w lotnictwie


Wstecz Dalej

Autor:

Red. ed

Data publikacji:
2019-11-14 10:00
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
Dassault Systèmes

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Nowoczesne zarządzanie łańcuchem dostaw w lotnictwie
fot. Dassault Aviation
Firma Dassault Systèmes, oferująca rozwiązania m.in. dla przemysłu lotniczego i obronnego, 26 listopada 2019 roku zorganizuje cykliczne spotkanie dla przedstawicieli branży, dotyczące kluczowych wyzwań związanych z zarządzaniem i optymalizacją łańcucha dostaw w lotnictwie. W Podkarpackim Parku Naukowo-Technologicznym AEROPOLIS w Jasionce spotkają się krajowi i światowi liderzy branży lotniczej, specjaliści z Dassault Systèmes oraz firmy zaangażowane w rozwój przemysłu lotniczego.
Każdego dnia w przestrzeni powietrznej znajduje się średnio 10 000 samolotów. Według prognoz IATA, do 2036 roku liczba pasażerów linii lotniczych na świecie ma się podwoić do blisko 8 mld rocznie. Już teraz mamy do czynienia z ogromną liczbą zamówień, a na każdy nowo zamówiony samolot w Airbusie czy w Boeingu trzeba oczekiwać nawet 9 lat, co wynika z obecnych możliwości produkcyjnych.

W związku z powyższymi wyzwaniami Dassault Systèmes zaprasza do dyskusji na ważne dla branży tematy, jak przyspieszenie procesu powstawania produktów z poziomu lat do miesięcy, przyspieszenie integracji programów przy coraz większym udziale kooperantów oraz dostarczanie oczekiwanej jakości za pierwszym razem.

– Podczas gdy systemy stają się coraz bardziej skomplikowane w projektowaniu, budowaniu i dostarczaniu, producenci OEM i dostawcy muszą przyspieszać innowacje i zwiększać wydajność, aby dostosować tempo produkcji do wymagań rynkowych. Wymaga to nowego sposobu projektowania, produkcji, testowania, certyfikacji i utrzymania samolotów i statków kosmicznych. Cieszymy się, że podczas kolejnego spotkania dla branży lotniczej i obronnej wspólnie z zaproszonymi gośćmi i uczestnikami spotkania będziemy mogli porozmawiać o najlepszych praktykach, które decydują o innowacyjności branży – mówi Ireneusz Borowski, country manager Poland, Dassault Systèmes.

Więcej informacji oraz formularz rejestracji na Aerospace & Defence Business Brunch Poland można znaleźć TUTAJ.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Dassault Systèmes: Studium przypadku BRM Aero

Biznes i przemysł

Dassault Systèmes: Studium przypadku BRM Aero

inf. pras. oprac. PB 16 sierpnia 2019

Dassault Systèmes: 3DEXPERIENCE dla wszystkich programów

Biznes i przemysł

Dassault Systèmes: 3DEXPERIENCE dla wszystkich programów

Piotr Bożyk 03 sierpnia 2019

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5