Partner serwisu
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!
BIZNES I PRZEMYSŁ

Nowe usługi online dla klientów Finnair Cargo


Wstecz Dalej

Autor:

Redakcja/inf. pras.

Data publikacji:
2021-09-14 10:00
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
Finnair

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Nowe usługi online dla klientów Finnair Cargo
fot. Finnair Cargo
Finnair Cargo wdrożyły usługi online, dzięki którym klienci mogą uzyskać dostęp do cen w czasie rzeczywistym, a także dokonywać, zmieniać i śledzić rezerwacje oraz uzyskiwać potwierdzenie o dowolnej porze dnia. Nowy produkt obejmie również możliwość rezerwacji ładunków specjalnych.
– Naszym celem jest ułatwienie codziennej pracy naszych klientów poprzez oferowanie intuicyjnych i niezwykle prostych usług cyfrowych – podkreślił Karri Kauppi, dyrektor ds. przychodów i cen w Finnair Cargo. – Udostępnienie możliwości dokonywania rezerwacji ładunków specjalnych, a także rezerwacji przydziałów przez Internet, dla naszych klientów jest kluczowe, ponieważ jedna trzecia wszystkich naszych przesyłek to ładunki specjalne – wyjaśnił Kauppi.

Finnair Cargo od lat napędza cyfryzację branży, koncentrując się głównie na cyfryzacji operacji terminalowych i otwarciu jednego z najnowocześniejszych terminali cargo w 2018 roku. W przyszłości w centrum uwagi znajdą się usługi i operacje komercyjne.

– Cyfryzacja nieustannie oferuje nowe możliwości poprawy naszych wyników, a także zapewnia przejrzystość wobec naszych klientów – wyznał Fredrik Wildtgrube, wiceprezes Finnair Cargo. – Tworzenie wartości dla naszych klientów za pomocą środków cyfrowych jest częścią naszej długoterminowej strategii i planu rozwoju. Stworzyliśmy własny kanał rezerwacji z myślą o potrzebach naszych klientów i rozszerzyliśmy dla nich ich opcje, aby mogli wybrać sposób, w jaki zdecydują się na współpracę z nami – dodał Wildtgrube.

Nowe usługi cyfrowe są udostępnione od 14 września dla wszystkich fińskich klientów. Wdrażanie ich w Szwecji, Danii i krajach bałtyckich rozpocznie się we wrześniu 2021 roku. Na kolejne kluczowe rynki trafią do końca bieżącego roku oraz w 2022 roku.

Finnair Cargo to jeden z największych przewoźników towarowych w Europie Północnej. Jest spółką zależną pasażerskiej Finnair, która jest jedną z najstarszych działających linii lotniczych i jej główny węzeł przesiadkowy znajduje się na lotnisku w Helsinkach w Finlandii, skąd łatwo można przemieścić się do wielu miast Europy, Azji oraz Stanów Zjednoczonych.  Finnair Cargo posiadają jeden z najnowocześniejszych terminali, otwarty w 2018 roku i specjalizują się w przewozie ładunków o kontrolowanej temperaturze, takich jak owoce morza, produkty farmaceutyczne i inne towary łatwo psujące się.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Finnair przygotowuje się do transportu szczepionek na COVID-19

Biznes i przemysł

Finnair przygotowuje się do transportu szczepionek na COVID-19

Emilia Derewienko 27 października 2020

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5