Partner serwisu
INFRASTRUKTURA I LOTNISKA

Lotnisko w Modlinie szuka członków zarządu


Wstecz Dalej

Autor:

Emilia Derewienko

Data publikacji:
2020-11-17 17:08
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
Rynek-Lotniczy.pl

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Lotnisko w Modlinie szuka członków zarządu
fot. Port Lotniczy Warszawa-Modlin
Spółka Port Lotniczy Warszawa-Modlin ogłosiła postępowanie kwalifikacyjne na nowych członków zarządu. Zainteresowani mają czas na składanie dokumentów do 23 listopada tego roku.
W ogłoszeniu, które ukazało się na stronie podwarszawskiego portu, wynika, że poszukiwane są cztery osoby: na stanowisko prezesa zarządu spółki oraz wiceprezesów: ds. sprzedaży i marketingu, ds. operacyjnych oraz ds. korporacyjnych. Pisemne zgłoszenia należy składać do 23 listopada 2020 roku do godziny 15:00. Zgłoszenia kandydatów zostaną otwarte 25 listopada w siedzibie spółki w Nowym Dworze Mazowieckim.

Obecnie w zarządzie spółki modlińskiego lotniska zasiadają trzy osoby – pełniący obowiązki prezesa zarządu Leszek Chorzewski, wiceprezes ds. operacyjnych i wieloletni były prezes spółki Piotr Okienczyc oraz wiceprezes ds. korporacyjnych, Marcin Danił. Cała trójka pełni kadencję w tym składzie od 2016 roku.

W ostatnich miesiącach w podwarszawskim porcie nie działo się dobrze. Obiekt na Mazowszu, podobnie jak inne regionalne lotniska w Polsce, zmaga się ze skutkami pandemii koronawirusa SARS-CoV-2. – Powrotu do poziomu ruchu sprzed bieżącego kryzysu spodziewamy się dopiero w 2022 roku – mówił wcześniej w rozmowie z Rynkiem Lotniczym Marcin Danił.

Po długich staraniach wszyscy wspólnicy doszli do porozumienia i wyrazili zgodę na uzyskanie przez lotnisko pomocy COVID-owej z Mazowieckiego Regionalnego Funduszu Pożyczkowego w wysokości 15 mln zł. Środki te pozwolą przetrzymać czas spowolnienia ruchu lotniczego w Europie. Lotnisko ubiega się również o pomoc ze środków rządowych (wniosek na około sześć mln zł został złożony, czekamy na decyzję Ministerstwa Infrastruktury), a także o kredyt w wysokości 50 mln zł z banku PEKAO S. A. poręczony przez samorząd województwa mazowieckiego.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Modlin: Kto zapłaci za ratowanie lotniska? PPL i Marszałek nadal w sporze

Prawo i polityka

Modlin: Kto zapłaci za ratowanie lotniska? PPL i Marszałek nadal w sporze

Łukasz Malinowski 28 sierpnia 2020

Modlin: 15 mln zł z funduszu na przetrwanie kryzysu

Infrastruktura i lotniska

Modlin: 15 mln zł z funduszu na przetrwanie kryzysu

Rafał Dybiński 27 sierpnia 2020

Modlin: 17 mln pasażerów w 8 lat. Pierwsze półrocze zdominowane przez pandemię

Infrastruktura i lotniska

Modlin: 17 mln pasażerów w 8 lat. Pierwsze półrocze zdominowane przez pandemię

Emilia Derewienko 21 lipca 2020

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5