Partner serwisu
INFRASTRUKTURA I LOTNISKA

Lotnisko Chopina: Przetarg na wymianę warstwy ścieralnej i oświetlenia nawigacyjnego dróg kołowania


Wstecz Dalej

Autor:

Rafał Dybiński

Data publikacji:
2020-12-23 15:00
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
Rynek-lotniczy.pl

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Lotnisko Chopina: Przetarg na wymianę warstwy ścieralnej i oświetlenia nawigacyjnego dróg kołowania
fot. PLL LOT
Przedsiębiorstwo Państwowe "Porty Lotnicze" ogłosiło 23 grudnia 2020 roku przetarg na roboty budowlane dotyczące wymiany warstwy ścieralnej nawierzchni wraz z wymianą oświetlenia nawigacyjnego na drogach kołowania DK A5, A6, A7 i A8 oraz DK H2 na Lotnisku Chopina w Warszawie.
Zamówienie nie jest podzielone na części. Cena natomiast nie jest jedynym kryterium udzielenia zamówienia. Wszystkie kryteria są wymienione tylko w dokumentacji zamówienia. Termin składania ofert wyznaczono na 26 stycznia 2021 roku.

Okres obowiązywania zamówienia, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów ustalono na sześć miesięcy. Nie dopuszcza się składania ofert wariantowych. Zamówienie nie dotyczy projektu lub programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej. Podane terminy realizacji zamówienia mają charakter orientacyjny.

Wykonawca obowiązany jest wnieść przed upływem terminu składania ofert wadium w wysokości 300 tys. złotych. Zamawiający będzie żądał wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości 5 proc. ceny umowy podanej w ofercie.

Zamówienie jest objęte porozumieniem w sprawie zamówień rządowych. Wykorzystana będzie aukcja elektroniczna. Minimalny okres, w którym oferent będzie związany ofertą, ustalono na dwa miesiące.

O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu i spełniają warunki udziału w postępowaniu w zakresie zdolności technicznej lub zawodowej. Zainteresowani muszą wykazać, że w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert wykonali co najmniej dwa zamówienia polegające na wymianie warstwy ścieralnej na lotnisku lub nawierzchni lotniskowej o łącznej wartości nie mniejszej niż 3,5 mln zł brutto, w tym jedno zamówienie o wartości nie mniejszej niż dwa mln zł brutto oraz co najmniej jedno zamówienie polegające na dostawie i montażu oświetlenia nawigacyjnego drogi startowej lub dróg kołowania o wartości nie mniejszej niż mln zł brutto.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
ZOBACZ RÓWNIEŻ:
CPK ogłasza przetarg na studium dla linii KDP Warszawa – Łódź

Infrastruktura i lotniska

CPK ogłasza przetarg na studium dla linii KDP Warszawa – Łódź

Witold Urbanowicz 20 listopada 2020

Kolej do Pyrzowic: Track Tec odbuduje linię 182

Infrastruktura i lotniska

Kolej do Pyrzowic: Track Tec odbuduje linię 182

Roman Czubiński 11 września 2020

Port Lotniczy Radom: Podpisano kolejną umowę za 45 mln zł

Infrastruktura i lotniska

Port Lotniczy Radom: Podpisano kolejną umowę za 45 mln zł

Emilia Derewienko 07 września 2020

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5