Partner serwisu
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!
INFRASTRUKTURA I LOTNISKA

Łódź szuka dla lotniska doradcy prawno-branżowego. Ma pomóc znaleźć inwestora


Wstecz Dalej

Autor:

Redakcja

Data publikacji:
2021-10-21 10:00
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
Rynek Lotniczy

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Łódź szuka dla lotniska doradcy prawno-branżowego. Ma pomóc znaleźć inwestora
fot. Port Lotniczy Łódź
Departament Strategii i Rozwoju Urzędu Miasta Łodzi ogłosił przetarg na wybór doradcy prawno-branżowego w procesie pozyskania inwestora dla Portu Lotniczego Łódź im. Władysława Reymonta. Termin składania zgłoszeń wyznaczono na 3 listopada.
Udział w konsultacjach mogą wziąć uczestnicy, którzy posiadają wiedzę i doświadczenie w opracowaniu oferty inwestycyjnej lub umowy inwestycyjnej dotyczącej zbycia/nabycia udziałów/akcji o wartości powyżej 100 mln złotych, a także posiadający wiedzę i doświadczenie w poszukiwaniu inwestora strategicznego w branży lotniczej lub posiadający wiedzę i doświadczenie w zawieraniu umów o zarzadzanie portem lotniczym oraz w opracowywaniu analiz biznesowych związanych z funkcjonowaniem portów lotniczych i wskazywaniem kierunku ich rozwoju.

Konsultacje zostaną wszczęte z dniem zamieszczenia Ogłoszenia w Biuletynie Informacji Publicznej na stronie internetowej zamawiającego. Potencjalni uczestnicy winni złożyć zgłoszenie wraz z dokumentem poświadczającym należyte umocowanie do reprezentacji potencjalnego uczestnika z załącznikami dokumentującymi spełnienie warunków udziału.

Zamawiający zaprosi do udziału w konsultacjach zainteresowanych, którzy spełniają warunki i złożą wszystkie wymagane w zaproszeniu dokumenty. O zakwalifikowaniu się do udziału w konsultacjach zamawiający poinformuje potencjalnych uczestników poprzez wysłanie zaproszenia, wyznaczając miejsce, datę i godzinę przeprowadzenia konsultacji.

Konsultacje będą prowadzone w formie odrębnych spotkań w języku polskim z każdym uczestnikiem. Zamawiający w każdym czasie może zakończyć konsultacje bez podawania przyczyny. Wszelkie koszty udziału w Konsultacjach, w tym koszty przygotowania wniosku, uczestnicy ponoszą we własnym zakresie i na wyłączne własne ryzyko.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Midera: Podwyżka opłat zmniejszy konkurencyjność polskiego rynku lotniczego

Infrastruktura i lotniska

Midera: Podwyżka opłat zmniejszy konkurencyjność polskiego rynku lotniczego

Rafał Dybiński 01 października 2021

Midera: Lotnisko w Łodzi nie potrzebuje żadnych inwestycji, wszystko jest gotowe

Infrastruktura i lotniska

Midera: Lotnisko w Łodzi nie potrzebuje żadnych inwestycji, wszystko jest gotowe

Rafał Dybiński 20 września 2021

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5