Partner serwisu
PASAŻER I LINIE LOTNICZE

KLM nagrodzony za ochronę zdrowia pasażerów


Wstecz Dalej

Autor:

Redakcja/inf. pras.

Data publikacji:
2021-05-10 16:00
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
KLM Press

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

KLM nagrodzony za ochronę zdrowia  pasażerów
fot. KLM
Królewskie Holenderskie Linie Lotnicze KLM otrzymały najwyższą diamentową nagrodę (Diamond Award) w kategorii "Bezpieczeństwo Zdrowia" pasażerów w czasach pandemii COVID-19. Ranking jest opracowywany przez organizację badania rynku lotniczego APEX, a przyznana nagroda to najwyższy możliwy poziom certyfikacji linii lotniczych w zakresie bezpieczeństwa i higieny podróży. 
KLM to drugie europejskie linie lotnicza, które otrzymały ten diamentowy certyfikat. Wcześniej takie wyróżnienie odebrały Virgin Atlantic.

Stowarzyszenie APEX (Airline Passenger Experience Associacion) powstało 42 lata temu i od tego czasu stało się renomowaną organizacją, która zajmuje się badaniami rynkowymi i oceną satysfakcji klienta w odniesieniu do usług linii lotniczych. Po wybuchu pandemii COVID-19, APEX zaczął opracowywać oceny linii w nowej kategorii i stworzył certyfikat „Bezpieczeństwo Zdrowia”. Dotychczasowymi zdobywcami tego wyróżnienia były między innymi Singapore Airlines i Qatar Airways.Ustanowiona przez APEX nowa nagroda ma na celu zachęcenie linii lotniczych do stworzenia wspólnego standardu zdrowia i higieny pasażerów podczas podróży. W ten sposób przewoźnicy mogą w aktywny sposób uczestniczyć w odbudowie rynku lotniczego i w bezpiecznym wznawianiu globalnych podróży. Linie nagrodzone certyfikatem "Bezpieczeństwo Zdrowia" wyznaczają branżowe standardy w zakresie skutecznej ochrony pasażerów przez COVID-19.

– W dzisiejszych czasach, zdrowie naszych pasażerów, pracowników i całego społeczeństwa stało się dla nas priorytetem numer jeden. Osiągnięcie najwyższego możliwego poziomu certyfikacji APEX oznacza, że KLM jest jedną z wiodących linii lotniczych w dziedzinie higieny i bezpieczeństwa zdrowotnego. Klienci decydują się na podróż naszą linią, ponieważ latamy odpowiedzialnie. W tym roku poddaliśmy szczegółowej analizie wszystkie etapy podróży, aby upewnić się, że pasażerowie mają zapewnione optymalne warunki higieny i ochrony zdrowia przed, w trakcie i po ich podróży. Wyznaczyliśmy pod tym względem najwyższy standard. Nagroda od APEX jest doskonałym potwierdzeniem jakości naszych usług i gwarancją dla pasażerów, że podczas każdej podróży z KLM ich zdrowie jest pod dobrą ochroną – powiedział Boet Kreiken, Wiceprezes Wykonawczy ds. Doświadczenia Klienta.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
ZOBACZ RÓWNIEŻ:
KLM modernizuje kabiny na trasach europejskich

Pasażer i linie lotnicze

KLM modernizuje kabiny na trasach europejskich

Redakcja/inf. pras. 30 kwietnia 2021

KLM wyposażą 18 boeingów 737-800 w internet do lotów po Europie

Pasażer i linie lotnicze

KLM wyposażą 18 boeingów 737-800 w internet do lotów po Europie

Redakcja/inf. pras. 28 kwietnia 2021

Tulipany na lotnisku Chopina. 65 lat lotów KLM między Polską i Holandią

Pasażer i linie lotnicze

Tulipany na lotnisku Chopina. 65 lat lotów KLM między Polską i Holandią

Redakcja/inf. pras. 26 kwietnia 2021

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5