Partner serwisu
PASAŻER I LINIE LOTNICZE

Kiedy pasażerowie powrócą do latania?


Wstecz Dalej

Autor:

TOR Konferencje

Data publikacji:
2020-08-07 12:00
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
TOR Konferencje

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Kiedy pasażerowie powrócą do latania?
fot. unsplash
W czasie pandemii liczba pasażerów wielu linii lotniczych na świecie spadła niemal do zera. Choć loty zostały już wznowione, to ich liczba wciąż nie jest duża w porównaniu do sytuacji z początku roku. Ma to związek z ograniczonym popytem na podróże.
Debata „Jak ponownie przekonać pasażerów do podróży lotniczych?” będzie jedną z kluczowych dyskusji, które przeprowadzone zostaną w ramach III Kongresu Rynku Lotniczego, który odbędzie się 18 września w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Wśród omawianych tematów pojawią się m.in.: przyszłość turystyki lotniczej, perspektywa dla lotów biznesowych w dobie telespotkań czy obostrzenia sanitarne a passenger experience.

Kongres Rynku Lotniczego stanowi rozwinięcie Forum Lotniczego, które organizowane było od 2015 roku i które stanowiło jedyną tej skali płaszczyznę do dyskusji między instytucjami rządowymi, organizacjami i podmiotami gospodarczymi na temat najważniejszych kwestii mających miejsce na rynku lotniczym w Polsce i za granicą. Tegorocznej edycji, oprócz spotkania w formule tradycyjnej (przy ograniczonej liczbie osób na sali i zachowaniu wszelkich obostrzeń), towarzyszyć będzie także transmisja na żywo za pośrednictwem portalu Rynek-Lotniczy.pl.

Program i możliwości rejestracji na stronie kongresrynkulotniczego.pl

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
ZOBACZ RÓWNIEŻ:
LOT wraca do obsługi trasy Londyn – Wilno

Pasażer i linie lotnicze

LOT wraca do obsługi trasy Londyn – Wilno

Rafał Dybiński 07 sierpnia 2020

O przyszłości branży na III Kongresie Rynku Lotniczego

Pasażer i linie lotnicze

O przyszłości branży na III Kongresie Rynku Lotniczego

TOR Konferencje 09 lipca 2020

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5