Partner serwisu
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!
PASAŻER I LINIE LOTNICZE

Flydubai z nową klasą biznes na lotach regionalnych (zdjęcia)


Wstecz Dalej

Autor:

Mateusz Kieruzal

Data publikacji:
2022-05-17 11:00
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
Rynek Lotniczy

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Flydubai z nową klasą biznes na lotach regionalnych (zdjęcia)
Fot. flydubai
Flydubai z nową klasą biznes na lotach regionalnych (zdjęcia)
Flydubai z nową klasą biznes na lotach regionalnych (zdjęcia)
Flydubai z nową klasą biznes na lotach regionalnych (zdjęcia)
Flydubai z nową klasą biznes na lotach regionalnych (zdjęcia)
Tanie linie lotnicze flydubai zaprezentowały swoją nową ofertę foteli w klasie biznes, podczas odbywających się w Dubaju Arabskich Targów Turystycznych (ATM). Nowy, rozkładany fotel będzie stopniowo wprowadzany w boeingach latających dla przewoźnika i jest częścią trwającego programu inwestycyjnego w zakresie rozwoju produktu oferowanego przez emirackie linie. Będzie dostępny na lotach regionalnych.
Nowy rozkładany fotel klasy biznes, opracowany przez HAECO, został dostosowany przez JPA Design, aby odzwierciedlić wartości projektowe innowacyjnego rozkładanego fotela firmy Thompson, który jest dostępny w samolotach typu boeing 737 MAX 8 i 9, które flydubai posiada w swojej flocie. Nowy fotel wykorzystuje te same wysokiej jakości materiały, a także porównywalne zasady projektowania, aby zoptymalizować przestrzeń i komfort dla pasażerów. Produkt będzie dostępny na lotach krótko- i średniodystansowych, które przewoźnik oferuje ze swojej bazy w Dubaju.

– Flydubai dokłada wszelkich starań, aby zapewnić klientom niezrównane wrażenia podczas lotów. Wprowadziliśmy szereg ulepszeń produktowych od czasu wprowadzenia naszego pierwszego fotela w klasie biznes w 2013 roku, a nowy rozkładany fotel pozwoli naszej ofercie osiągnąć nowe wyżyny, przekraczając oczekiwania klientów. Ten fotel, szczególnie dobrze przystosowany do lotów średnio- i krótkodystansowych, pomoże nam osiągnąć bardziej jednorodny produkt i atmosferę na pokładzie naszej floty samolotów – powiedział Ghaith Al Ghaith, dyrektor generalny flyDubai podczas prezentacji nowego fotelu klasy biznes na odbywających się w Dubaju Arabskich Targach Turystycznych.

Linie z Dubaju wprowadziły nowy fotel rozkładany klasy biznes w jednym ze swoich samolotów w listopadzie 2021 roku. Przewoźnik zamierza zaimplementować plan modernizacji kilku swoich istniejących samolotów, a także zamontuje zaprezentowany nowy produkt w kabinie biznes w samolotach, które Boeing będzie dostarczał do przewoźnika.

– Nasza zwinność i umiejętność słuchania naszych klientów pozwoliły nam szybko dostosować się do zmieniających się wymagań rynku. Dokonaliśmy ponownej oceny naszych przyszłych planów rozwoju i przyjęliśmy nowe podejście, które wspiera zarówno nasze cele komercyjne, jak i zmieniające się wymagania klientów. Ten nowy rozkładany fotel, który zapewnia pasażerom ten sam komfort i jakość, co nasz fotel biznesowy, który rozkłada się do z w pełni płaskiego łóżka, pozwala nam zachować konfigurację 12 miejsc w klasie biznes i 162 w klasie ekonomicznej, jednocześnie oferując pasażerom możliwie najlepsze wrażenia na pokładzie, zwłaszcza na krótszych trasach – dodał Al Ghaith.

– Od momentu wejścia na pokład staramy się przekraczać oczekiwania klientów. Nasze kabiny są jasne i przewiewne, a fotele w klasie biznes i ekonomicznej są innowacyjnie zaprojektowane, aby zoptymalizować przestrzeń i komfort. Cieszyliśmy się ścisłą współpracą z nagradzanym JPA Design, aby stworzyć wyjątkowo wygodne i przestronne siedzisko z dużym odchylaniem, wysuwanymi podnóżkami, przy użyciu najwyższej jakości materiałów i oferującego optymalne nachylenie siedziska – powiedział na prezentacji nowych foteli Daniel Kerrison, wiceprezes ds. produktów pokładowych w flydubai.

Flydubai obsługuje jednolitą flotę 63 samolotów amerykańskiego producenta – Boeinga. W skład floty wchodzą 34 B737-800 NG, 26 B737 MAX 8 i trzy B737 MAX 9. Do końca 2022 roku przewoźnik odbierze 18 kolejnych samolotów i planuje wycofać siedem starzejących się B737-800 NG.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Al Ghaith (flyDubai): Mamy studium dla operacji cargo

Biznes i przemysł

Al Ghaith (flyDubai): Mamy studium dla operacji cargo

Mateusz Kieruzal 21 maja 2022

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5