Partner serwisu
BIZNES I PRZEMYSŁ

Enter Air przedłuża współpracę z Rainbow Tours


Wstecz Dalej

Autor:

Emilia Derewienko

Data publikacji:
2019-12-04 15:30
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
Rynek-Lotniczy.pl

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Enter Air przedłuża współpracę z Rainbow Tours
fot. Piotr Bożyk
Prywatne linie lotnicze Enter Air i biuro podróży Rainbow Tours podpisały umowę o współpracy na sezon lato 2020 – zima 2020/2021. Szacunkowa wartość kontraktu to 49,8 mln dolarów (ok. 192,5 mln zł).
Umowa została zawarta na okres do 30 kwietnia 2021 roku. Na jej podstawie Enter Air zapewni touroperatorowi świadczenie usług lotniczego przewozu osób i bagażu. Łączna wartość świadczeń wynikających z umowy nie jest możliwa do ustalenia i jej ostateczna wartość może różnić się od podanych wyżej szacunków. Jak informują linie, rozliczenia z tytułu podpisanej umowy będą realizowane „na bieżąco i zgodnie z harmonogramem poszczególnych lotów czarterowych”.

– Rainbow Tours to kolejny z naszych stabilnych partnerów z którym przedłużamy współpracę na następne sezony, a nowa umowa jest o ponad 10 proc. większa od podpisanej w poprzednim roku. Za nami udany rok, w którym wspólnie przewieźliśmy na wakacje wielu Polaków. Znamy się doskonale i cenimy Rainbow Tours jako bardzo stabilnego partnera, dlatego bardzo się cieszę, że po raz kolejny zrealizujemy atrakcyjny program handlowy – mówi Andrzej Kobielski, członek zarządu i dyrektor handlowy Enter Air.

Rzeczywiście, przewoźnik ma powody do zadowolenia. Z raportu wyników finansowych spółki, opublikowanego przed kilkoma dniami wynika, że za 9 pierwszych miesięcy 2019 roku Enter Air wypracował przychody na poziomie 1,34 mld zł – były one o 26,4 proc. wyższe od 1,06 mld zł w analogicznym okresie roku 2018. Spółka uzyskała również 230,9 mln zł zysku operacyjnego, co stanowi wzrost o 88 proc. rok do roku i o 32,9 proc. wyższy zysk netto, który wyniósł 104,5 mln zł.

Warto również zaznaczyć, że w październiku Enter Air i touroperator TUI Poland podpisały aneks do umowy, podwyższając wartość kontraktu do 31,4 mln dolarów (ok. 120,8 mln zł) i tym samym przedłużając współpracę z tym biurem podróży o kolejne dwa lata.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Enter Air: Ponad 26-proc. wzrost po III kwartale

Pasażer i linie lotnicze

Enter Air: Ponad 26-proc. wzrost po III kwartale

Red. ed 02 grudnia 2019

Enter Air przedłużył współpracę z TUI Poland o kolejne dwa lata

Pasażer i linie lotnicze

Enter Air przedłużył współpracę z TUI Poland o kolejne dwa lata

inf. pras. oprac. ad 21 października 2019

Enter Air ma za sobą świetne pierwsze półrocze. Wzrost przychodów o 29 proc.

Pasażer i linie lotnicze

Enter Air ma za sobą świetne pierwsze półrocze. Wzrost przychodów o 29 proc.

Emilia Derewienko 01 października 2019

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5