Partnerzy serwisu:
BIZNES I PRZEMYSŁ

Emirates z propozycją dla małych i średnich firm odwiedzających Expo 2020

Dalej Wstecz
Data publikacji:
21-10-2021
Ostatnia modyfikacja:
04-12-2022
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
Emirates Press

Podziel się ze znajomymi:

BIZNES I PRZEMYSŁ
Emirates z propozycją dla małych i średnich firm odwiedzających Expo 2020
fot. Emirates
Emirates, główny partner i oficjalne linie lotnicze Expo 2020, pozwalają małym i średnim firmom odnieść więcej korzyści z udziału w wydarzeniu tematycznym odbywającym się w Dubaju. 

W ramach oferty, która powstała specjalnie dla małych i średnich przedsiębiorstw, linie lotnicze zapewniają dodatkowe punkty Emirates Business Rewards członkom swojego korporacyjnego programu lojalnościowego, obowiązującego podczas lotów do Dubaju w trakcie trwania imprezy. W przypadku lotów zarezerwowanych do Dubaju do 15 listopada 2021 roku na podróż do 31 marca 2022 roku, członkowie Emirates Business Rewards zdobędą 25 proc. dodatkowych punktów Business Rewards. Oferta umożliwi firmom zdobycie 1,25 punktu za każdego dolara amerykańskiego wydanego na loty do Dubaju, gospodarza Expo.

Punkty Business Rewards można wymienić na rezerwację lotów i podwyższenie klasy podróży dla uprawnionych osób z zarejestrowanej w programie organizacji, w tym właścicieli firm, ich pracowników oraz gości. 

Linie Emirates mają obecnie ponad 20 tys. małych i średnich firm zarejestrowanych w programie Business Rewards i zapewniają im szereg korzyści. Baza członków składa się z firm konsultingowych, dostawców technologii, handlowców oraz przedsiębiorstw z innych sektorów, takich jak nieruchomości, budownictwo, IT czy opieka zdrowotna.

Expo 2020 już się rozpoczęło, a przedsiębiorcy ze wszystkich zakątków świata mogą skorzystać z propozycji, jakie daje Wystawa Światowa. Bogata oferta wydarzeń daje szanse rozwoju dla firm, rozbudowywania i pielęgnowania ich relacji biznesowych oraz rozszerzania zasięgu na nowe rynki.

Organizatorzy oczekują, że wystawcy ze 192 krajów przyciągną 25 mln odwiedzających, z czego 17 mln ze środowiska międzynarodowego. To pierwsza w historii Wystawa Światowa organizowana w regionie Bliskiego Wschodu, Afryki i Azji Południowej (MEASA). Zapewnia firmom platformę do czerpania korzyści na gwałtownie zmieniającym się rynku złożonym z 3,5 mld ludzi.

Pod hasłem „Łącząc umysły, tworzymy przyszłość” organizatorzy Expo 2020 prezentują szeroką gamę przykładów współpracy i innowacji z całego świata. Ekspozycje mają zainspirować gości do odnalezienia rozwiązań w kluczowych wyzwaniach z zakresu zrównoważonego rozwoju, mobilności i możliwości. Mali i średni przedsiębiorcy odwiedzający wydarzenie mogą wykorzystać jego potencjał biznesowy i cieszyć się czasem pełnym sztuki, kultury i rozrywki w pawilonach narodowych, a także ujrzeć wizję przyszłości i innowacji w pawilonach specjalnych.

Nigdy wcześniej nie było lepszego czasu na podróż służbową do Dubaju niż teraz, bowiem linie Emirates udostępniają oferty, obejmujące różne aspekty podróży. Oprócz nagród za loty w ramach Emirates Business Rewards, poszczególni członkowie MŚP zarejestrowani w programie lojalnościowym Emirates Skywards za te same loty będą zdobywać również mile Skywards.

Podczas trwania Expo 2020 przewoźnik daje klientom szansę na zdobycie 1 mili Skywards za każdą minutę spędzoną w Dubaju – od teraz, aż do 31 marca 2022 roku. Obecni i nowi członkowie Emirates Skywards, którzy zarejestrują się w programie przed 31 marca 2022 roku mogą skorzystać z oferty i zdobyć do 5000 mil.

W trakcie trwania wystawy klienci Emirates odwiedzający Dubaj lub przesiadający się w nim mogą otrzymać bezpłatną wejściówkę Emirates Expo Day Pass za każdy zakupiony bilet. Po okazaniu karty pokładowej pasażerowie Emirates mogą również skorzystać z bezpłatnego wstępu do Dubai Frame, jednej z atrakcji miasta, z której roztacza się widok na panoramę starego i nowego Dubaju. Ponadto karta pokładowa Emirates umożliwia klientom korzystanie z atrakcyjnych zniżek i bonusów w ponad 500 sklepach, restauracjach i atrakcjach rekreacyjnych w Dubaju i Zjednoczonych Emiratach Arabskich.
Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Emirates zamawiają pięć nowych frachtowców B777F

Biznes i przemysł

Emirates wznowiły rejsy do Rio de Janeiro i Buenos Aires

Pasażer i linie lotnicze

Pierwszy A380 Emirates przechodzi pełną modernizację

Biznes i przemysł

Forum Emirates i IATA o szkoleniu pilotów i bezpieczeństwie lotów

Biznes i przemysł

Emirates i Air Canada aktywują partnerstwo code-share

Biznes i przemysł

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Emirates zamawiają pięć nowych frachtowców B777F

Biznes i przemysł

Emirates wznowiły rejsy do Rio de Janeiro i Buenos Aires

Pasażer i linie lotnicze

Pierwszy A380 Emirates przechodzi pełną modernizację

Biznes i przemysł

Forum Emirates i IATA o szkoleniu pilotów i bezpieczeństwie lotów

Biznes i przemysł

Emirates i Air Canada aktywują partnerstwo code-share

Biznes i przemysł

Najnowsze wiadomości:

Kongresy
Konferencje
Seminaria
OFERTY PRACY
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Transport Publiczny
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5