Partner serwisu
INFRASTRUKTURA I LOTNISKA

Emirates i flydubai: Pierwsze trasy w ramach code-share

Dalej Wstecz
Data publikacji:
03-10-2017
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
Emirates Press

Podziel się ze znajomymi:

INFRASTRUKTURA I LOTNISKA
Emirates i flydubai: Pierwsze trasy w ramach code-share
fot. Emirates Press
Emirates rozszerzy siatki połączeń o 29 kierunków na trzech kontynentach obsługiwanych przez flydubai. Tym samym przewoźnicy zacieśnią dotychczasowe partnerstwo, ogłoszone w lipcu bieżącego roku.

Przypomnijmy, że latem linie połączyły siły i w ramach współpracy oferują klientom flydubai możliwość przesiadek na połączenia Emirates. Z kolei dla pasażerów Emirates otwiera ona bogatą sieć regionalnych lotów flydubai.  

Lepsze połączenia do Dubaju 

Nowe porozumienie code-share zapewni też wyższą częstotliwość i dostępność lotów do jeszcze większej liczby kierunków z dodatkową zaletą w postaci transferu bagażu na lotnisko docelowe. 

– To pierwszy, niezwykle ważny krok w wykorzystaniu naszej współpracy z korzyścią dla pasażerów, którzy będą mogli przekonać się o wyjątkowych zaletach obu linii i skorzystać z większego wyboru i elastyczności połączeń przez Dubaj. To dopiero początek, a w miarę rozwoju naszej siatki partnerskiej w najbliższych miesiącach zaoferujemy naszym pasażerom jeszcze więcej możliwości podróży po świecie – mówi Ahmed bin Saeed Al Maktoum, prezes zarządu Emirates i prezes flydubai.

Przy rezerwacji łączonej w ramach porozumienia code-share, pasażerowie Emirates w cenie biletu na loty obsługiwane przez flydubai otrzymają posiłki i limity bagażu rejestrowanego obowiązujące w Emirates, zarówno w klasie biznes, jak i ekonomicznej. Hub lotniskowy w Dubaju gwarantuje sprawną przesiadkę, a dzięki nowej umowie pasażerowie skorzystają na krótszym, wynoszącym 120 minut minimalnym czasie na przejście między terminalem 3. używanym przez Emirates a terminalem 2., z którego korzysta flydubai.

Co zyska pasażer?

W pierwszej fazie współpracy członkowie programu Emirates Skywards mogą gromadzić punkty Skywards Miles i Skywards Tier Miles na trasach objętych porozumieniem code-share zgodnie z dotychczasowymi zasadami programu lojalnościowego Skywards.

Oprócz standardowych limitów bezpłatnego bagażu rejestrowanego Emirates, członkowie programu Skywards Premium mogą liczyć na dodatkowe limity bagażu rejestrowanego do 20 kg (członkostwo Platinum), 16 kg (Gold) i 12 kg (Silver) na trasach obsługiwanych przez flydubai w ramach umowy code-share.

Członkowie programów Skywards Silver, Gold i Platinum podróżujący na wspomnianych trasach będą mogli korzystać ze stanowisk odprawy flydubai dla klasy biznes, a ich bagaż zyska status priorytetowy.
Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Transport Publiczny
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5