Partner serwisu
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!
PASAŻER I LINIE LOTNICZE

Emirates Business Rewards w hołdzie dla małych i średnich firm


Wstecz Dalej

Autor:

Redakcja/inf. pras.

Data publikacji:
2021-06-28 16:30
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
Emirates Press

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Emirates Business Rewards w hołdzie dla małych i średnich firm
fot. Emirates
Aby uczcić Międzynarodowy Dzień Sektora MŚP ustanowiony przez ONZ oraz rolę, jaką małe i średnie przedsiębiorstwa odgrywają w ożywieniu gospodarczym po pandemii, linie Emirates pomagają przedsiębiorcom w powrocie w przestworza.
Program promocyjny Business Rewards umożliwia nowym członkom przekształcenie kosztów ich podróży w nagrody. Małe i średnie firmy, które zarejestrują konto w korporacyjnym programie lojalnościowym Emirates Business Rewards od 27 czerwca do 27 lipca 2021 r., otrzymają premię w wysokości 10 000 punktów Business Reward, co odpowiada jednemu biletowi powrotnemu w klasie ekonomicznej do wybranych miejsc w Europie.

Linie Emirates mają obecnie ponad 20 000 małych i średnich firm zarejestrowanych w programie Business Rewards i zapewniają im szereg korzyści, w tym uproszczoną rejestrację, łatwiejsze zdobywanie i wymianę punktów, większą elastyczność w zatrzymywaniu i wykorzystywaniu punktów, a także możliwości podwyższenia klasy czy rezerwacje nawet w ostatniej chwili.

Wraz z łagodzeniem przez kraje ograniczeń wjazdowych, podróże służbowe zaczęły nabierać tempa, a małe i średnie przedsiębiorstwa chcą je sprawnie planować. Dzięki pojawieniu się nowych możliwości, MŚP stały się motorem dla popytu na podróże służbowe.

Linie Emirates wspierają małe i średnie firmy dotknięte pandemią. Członkowie programu Emirates Business Rewards korzystają z elastycznych zasad rezerwacji, które są jednymi z najkorzystniejszych w branży. Linie lotnicze umożliwiają planowanie podróży bez stresu dzięki ubezpieczeniu od wielu ryzyk. Od początku pandemii członkowie programu Business Rewards otrzymywali dodatkowe benefity, jak choćby przedłużenie ważność punktów w przypadku konieczności zmiany planów podróży.

Członkowie programu Business Rewards, mając pewność planowania podróży, najczęściej odwiedzali w pandemii Londyn, Manilę, Paryż, Kair, Mediolan i Bejrut. Dubaj nadal jest kluczowym miejscem, gdzie regularnie podróżują członkowie Business Rewards, głównie ze względu na otwarte środowisko biznesowe – także podczas pandemii, światowej klasy infrastrukturę i kwitnący ekosystem start-upów.

Przewoźnik nadal ciężko pracuje, aby przywrócić swoją sieć i rozkłady lotów, ponieważ miasta na całym świecie stopniowo łagodzą ograniczenia w podróżowaniu. Wszystko po to, aby umożliwić małym i średnim firmom odwiedzanie klientów i intensyfikację działalności w zakresie rozwoju biznesu.

Niezależnie od wielkości, firmy mogą mieć pewność co do bezpieczeństwa podróży z Emirates. Linie Emirates są liderem w branży dzięki jasnym, spójnym i właściwie wdrożonym środkom bezpieczeństwa w każdym punkcie styku, w tym podróży bezdotykowej i rozwiązaniom weryfikacyjnym, takim jak IATA Travel Pass. Dzięki temu pozostają preferowaną linią lotniczą dla osób podróżujących służbowo.

Emirates od dawna wspierają małe i średnie firmy, nie tylko poprzez program Business Rewards, ale także dzięki zakupom określonych produktów i usług. Setki małych i średnich firm z różnych branż z całego świata skorzystały z możliwości prezentacji swoich produktów globalnie osobom podróżującym. Stanowiło to impuls do dalszego rozwoju tych przedsiębiorstw. 

W Zjednoczonych Emiratach Arabskich Emirates priorytetowo traktują MŚP w ramach procesu przetargowego i aktywnie angażują się we współpracę z interesariuszami rządowymi, takimi jak Dubai MŚP w zakresie identyfikacji firm i regularnej oceny wyników aktywnych dostawców. W rezultacie, według Dubai MŚP Report 2020 podsumowującego wsparcie udzielone MŚP, Emirates zajęły pierwsze miejsce wśród organizacji półrządowych inwestujących w zamówienia o wartości ponad 79 mln AED. Emirates znalazły się również w pierwszej piątce organizacji wspierających małe i średnie przedsiębiorstwa w Dubaju.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Certyfikacja B777X najwcześniej w 2024 roku. FAA: Projekt nie jest dojrzały

Biznes i przemysł

Certyfikacja B777X najwcześniej w 2024 roku. FAA: Projekt nie jest dojrzały

Rafał Dybiński 28 czerwca 2021

Sportowe emocje na żywo na pokładzie linii Emirates

Pasażer i linie lotnicze

Sportowe emocje na żywo na pokładzie linii Emirates

Redakcja/inf. pras. 23 czerwca 2021

Więcej wakacyjnych kierunków z liniami Emirates

Pasażer i linie lotnicze

Więcej wakacyjnych kierunków z liniami Emirates

Redakcja/inf. pras. 22 czerwca 2021

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5