Partner serwisu
INFRASTRUKTURA I LOTNISKA

CPK: Przetarg ramowy na świadczenie usług projektowych w zakresie inwestycji kolejowych


Wstecz Dalej

Autor:

Rafał Dybiński

Data publikacji:
2020-12-29 11:30
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
Rynek-lotniczy.pl

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

CPK: Przetarg ramowy na świadczenie usług projektowych w zakresie inwestycji kolejowych
fot. CPK
Centralny Port Komunikacyjny ogłosił przetarg ramowy na świadczenie usług projektowych i rzeczoznawstwa technicznego w zakresie inwestycji kolejowych związanych z budową Portu Solidarność.
Zamówienie nie jest podzielone na części. Koniec okresu obowiązywania zamówienia, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów wyznaczono na 31 grudnia 2026 roku. Nie dopuszcza się składania ofert wariantowych. Zainteresowani muszą wykazać, że dysponują lub będą dysponować osobami, które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia, legitymującymi się kwalifikacjami zawodowymi i doświadczeniem odpowiednim do funkcji, jaka zostanie im powierzona.

Zamawiający wymaga wykazania dysponowania personelem kluczowym skierowanym do realizacji zamówienia, tj. osobami pełniącymi funkcję: Koordynatora (1 os.), Projektanta w branży kolejowej w zakresie kolejowych obiektów budowlanych (2 os.), Eksperta w branży mostowej (2 os.), Eksperta w branży - kolejowe sieci trakcyjne (1 os.), Eksperta w branży - zabezpieczenie i sterowanie ruchem kolejowym (1 os.), Eksperta w branży - sieci i instalacje elektroenergetyczne (1 os.), Eksperta w branży konstrukcyjno-budowlanej (1 os.), Eksperta w branży drogowej (2 os.), Eksperta w branży sanitarnej (1 os.), Eksperta w branży telekomunikacyjnej (1 os.) oraz Eksperta w branży hydrotechnicznej (1 os.). Wykonawca jest zobowiązany przedłożyć wraz z ofertą wykaz osób, skierowanych do realizacji zamówienia odpowiedzialnych za świadczenie usług, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami.

Każdy wykonawca zobowiązany jest zabezpieczyć swą ofertę wadium w wysokości 700 tys. zł. Wadium musi być wniesione przed upływem terminu składania ofert. Zamówienie obejmuje zawarcie umowy ramowej. Szacowaną maksymalną liczbę uczestników planowanej umowy ramowej ustalono na pięć.  Zamówienie jest objęte porozumieniem w sprawie zamówień rządowych. Termin składania ofert wyznaczono na 28 stycznia 2021 roku. Minimalny okres, w którym oferent będzie związany ofertą, ustalono na dwa miesiące. Otwarcie ofert nastąpi poprzez transmisję online. W obecnej sytuacji epidemiologicznej, zamawiający przeprowadzi otwarcie ofert bez udziału fizycznego wykonawców w siedzibie zamawiającego. Stosowane będą zlecenia i płatności elektroniczne. Akceptowane będą również faktury elektroniczne.

Zamawiający przewiduje podpisanie Umowy Ramowej z pięcioma wykonawcami, których oferty nie będą podlegać odrzuceniu i uzyskają najwyższą łączną liczbę punktów w kryteriach oceny ofert. W przypadku, gdy w postępowaniu zostanie złożonych mniej niż pięć ofert niepodlegających odrzuceniu, Zamawiający zawrze Umowę Ramową z wszystkimi wykonawcami. Zamawiający będzie sukcesywnie udzielał Umów Wykonawczych w miarę swoich potrzeb, na warunkach nie mniej korzystnych niż są określone w Umowie Ramowej.

Zamawiający w ramach realizacji Umowy Ramowej przewiduje udzielenie Umów Wykonawczych obejmujących szacunkowo 86 400 godzin, przy czym zamawiający nie jest zobowiązany do udzielenia zamówień, obejmujących wszystkich godzin. Nieudzielenie zamówień (brak zawarcia Umów Wykonawczych) lub udzielenie zamówień na mniejszą liczbę godzin niż wskazana w zdaniu poprzedzającym nie może być podstawą roszczeń wobec zamawiającego.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Ruszyły konsultacje strategii rozwoju regionu Centralnego Portu Komunikacyjnego

Infrastruktura i lotniska

Ruszyły konsultacje strategii rozwoju regionu Centralnego Portu Komunikacyjnego

inf. pras. 18 grudnia 2020

Wild: Jesteśmy rok bliżej do CPK. Wybór Inczon był najważniejszy

Infrastruktura i lotniska

Wild: Jesteśmy rok bliżej do CPK. Wybór Inczon był najważniejszy

Rafał Dybiński 15 grudnia 2020

ZOPI ponawia apel o sprawiedliwe zasady przetargów na kolej do CPK

Infrastruktura i lotniska

ZOPI ponawia apel o sprawiedliwe zasady przetargów na kolej do CPK

Redakcja 17 grudnia 2020

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5