Partner serwisu
PRAWO I POLITYKA

CPK ogłasza konkurs na prezesa i członka zarządu ds. komunikacji


Wstecz Dalej

Autor:

Łukasz Malinowski

Data publikacji:
2019-11-28 22:09
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
CPK sp. z o.o.

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

CPK ogłasza konkurs na prezesa i członka zarządu ds. komunikacji
fot. CPK/ Woods Bagot
Rada nadzorcza spółki Centralny Port Komunikacyjny ogłosiła w czwartek wieczorem (28 listopada) wszczęcie postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko prezesa zarządu spółki oraz członka zarządu ds. komunikacji i PR.
Kandydat na prezesa CPK musi mieć wykształcenie wyższe, legitymować się co najmniej pięcioletnim okresem zatrudnienia (na podstawie umowy o pracę, powołania, wyboru, mianowania, spółdzielczej umowy o pracę, lub świadczenia usług na podstawie innej umowy lub wykonywania działalności gospodarczej) oraz trzyletnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych lub samodzielnych albo wynikające z prowadzenia działalności gospodarczej. Musi korzystać z pełni praw publicznych oraz posiadać wiedzę z zakresu działalności spółki oraz sektora, a także posługiwać się biegle językiem angielskim i posiadać "wyróżniające zdolności organizatorskie, komunikacyjne, swobodę poruszania się w międzynarodowym środowisku biznesowym oraz umiejętność pracy w złożonych zespołach menedżerskich".

Tempo konkursu jest wysokie - pisemne zgłoszenie kandydata wraz z wymaganymi dokumentami i oświadczeniami należy dostarczyć do 13 grudnia 2019 r., otwarcie zgłoszeń nastąpi nie później niż 16 grudnia - czytamy w ogłoszeniu. Rozmowy kwalifikacyjne odbywać się będą od 19 i 20 grudnia.

Osoba, która będzie chciała zostać członkiem zarządu ds. komunikacji musi posiadać wykształcenie wyższe oraz spełniać podobne wymagania, co do czasu aktywności zawodowej jak kandydat na stanowisko prezesa CPK. Ponad to musi biegle posługiwać się językiem angielskim i także posiadać "wyróżniające zdolności organizatorskie, komunikacyjne, swobodę poruszania się w międzynarodowym środowisku biznesowym". Terminy składania dokumentów są takie same, jak w przypadku postępowania na stanowisko prezesa zarządu CPK.

Obecnie funkcję prezesa CPK pełni Mikołaj Wild, którego na stanowisku pełnomocnika rządu ds. CPK zastąpił Marcin Horała. Ten ostatni chwali kandydaturę Wilda na stanowisko prezesa, a wybór wydaje się być przesądzony. Obecnie w zarządzie znajdują się także Piotr Malepszak, Dariusz Sawicki oraz Michał Wrona i Sylwia Matusiak czasowo delegowana z rady nadzorczej. Ostatnia ze wspomnianych osób odpowiada za kwestie komunikacji i public relations i to właśnie na to stanowisko prowadzone jest drugie postępowanie.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Horała: CPK w ciągu 10 lat

Prawo i polityka

Horała: CPK w ciągu 10 lat

Aleksander Domański 29 listopada 2019

CPK: Wild pełniącym obowiązki prezesa. Malepszak zostaje w spółce

Prawo i polityka

CPK: Wild pełniącym obowiązki prezesa. Malepszak zostaje w spółce

Aleksander Domański 28 listopada 2019

Marcin Horała powołany na pełnomocnika rządu ds. CPK

Prawo i polityka

Marcin Horała powołany na pełnomocnika rządu ds. CPK

Magdalena Romanowska 28 listopada 2019

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5