Partner serwisu
PASAŻER I LINIE LOTNICZE

Austrian Airlines wznowią trasy do Kolonii i trzy na Bliski Wschód


Wstecz Dalej

Autor:

Rafał Dybiński

Data publikacji:
2020-08-25 09:30
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
Rynek-lotniczy.pl

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Austrian Airlines wznowią trasy do Kolonii i trzy na Bliski Wschód
fot. Austrian Airlines
Linie lotnicze Austrian Airlines dodały do swojej siatki połączeń kilka nowych tras. Narodowy przewoźnik powietrzny znad Dunaju wznowi rejsy do Erbil, Kolonii, Ammanu oraz do Tel Awiwu.
20 sierpnia samoloty Austrian Airlines wystartują po raz pierwszy do Erbil. Loty z Wiednia na północ Iraku będzie obsługiwał airbus A320. Połączenie będzie realizowane trzy razy w tygodniu. Trasa będzie wykorzystywana głównie z myślą o pasażerach tranzytowych przesiadających się w stolicy Austrii na długodystansowe rejsy do Kanady i Stanów Zjednoczonych.

31 sierpnia narodowy przewoźnik powietrzny znad Dunaju uruchomi trasę do Kolonii. Loty do największego miasta nad Renem będą funkcjonować w częstotliwości dwóch na dobę. 3 września wznowione zostaną rejsy do Ammanu, natomiast na 14 września wyznaczono datę pierwszego rejsu do Tel Awiwu.

Narodowy przewoźnik powietrzny znad Dunaju przywrócił ponad 60 destynacji w wakacyjnych miesiącach. To oznacza wzrost z 20 do 40 proc. oferowania w porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku.

Austrian Airlines od sierpnia wznowiły rejsy do Szanghaju. Do głównego ośrodka Państwa Środka można odlecieć z Wiednia raz w tygodniu. We wrześniu wystartują codzienne połączenia do Dniepru, Odessy i Lwowa na Ukrainie, a także do Kiszyniowa w Mołdawii, Jassy w Rumunii oraz Erywania w Armenii. Raz na dobę będzie można polecieć także do Klagenfurtu, Lipska, Lyonu i Norymbergi.

Linie lotnicze z grupy Lufthansy zwiększą również częstotliwość lotów na wznowionych wcześniej ważniejszych trasach. Stolica Austrii od września zyska trzy razy dziennie rejsy do Amsterdamu, Brukseli, Bukaresztu, Kopenhagi, Duesseldorfu, Frankfurtu i Paryża. Dwa razy dziennie będzie można przemieścić się natomiast z Wiednia do Aten.

Austrian Airlines obsługuje aktualnie dwa połączenia z Polską. Do Warszawy realizowanych jest 21 lotów w tygodniu, natomiast czternaście do Krakowa. W obu przypadkach z Wiednia.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Lufthansa straciła 1,7 mld euro w II kwartale. Spadek przychodów o 80 proc.

Biznes i przemysł

Lufthansa straciła 1,7 mld euro w II kwartale. Spadek przychodów o 80 proc.

Rafał Dybiński 06 sierpnia 2020

Austrian Airlines wznowiły 15 tras. Usunięte loty do Szanghaju i Tel Awiwu

Pasażer i linie lotnicze

Austrian Airlines wznowiły 15 tras. Usunięte loty do Szanghaju i Tel Awiwu

Rafał Dybiński 03 sierpnia 2020

Austria rozszerzyła zakaz lotów z kilku krajów Bałkanów i Egiptu

Prawo i polityka

Austria rozszerzyła zakaz lotów z kilku krajów Bałkanów i Egiptu

Rafał Dybiński 16 lipca 2020

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5