Partner serwisu
INFRASTRUKTURA I LOTNISKA

Andrzej Hawryluk nowym prezesem Portu Lotniczego Lublin


Wstecz Dalej

Autor:

Rafał Dybiński

Data publikacji:
2020-06-26 13:15
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
Rynek-lotniczy.pl

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Andrzej Hawryluk nowym prezesem Portu Lotniczego Lublin
fot. Lublin Airport
Rada Nadzorcza powołała Andrzeja Hawryluka na stanowisko prezesa zarządu Portu Lotniczego Lublin - poinformowano w oficjalnym komunikacie. 25 czerwca podjęto decyzję o odwołaniu Krzysztofa Wójtowicza, Sebastiana Meitza i Adama Klinerta, dotychczasowych członków zarządu. 
Rada Nadzorcza podejmując swoją decyzję wzięła pod uwagę zarówno oczekiwania akcjonariuszy w zakresie zarządzania Portem Lotniczym Lublin, jak również fakt, że dotychczasowy zarząd 25 czerwca bieżącego roku uzyskał absolutorium za 2019 rok i został skwitowany przez akcjonariuszy.

Nowa sytuacja, z jaką ma do czynienia branża lotnicza w ostatnich miesiącach, wymaga zdaniem Rady Nadzorczej także nowych rozwiązań personalnych w zakresie zarządzania Portem Lotniczym Lublin.

Nowy prezes zarządu ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu instytucjami i przedsiębiorstwami sektora lotniczego. Posiada szereg certyfikatów i uprawnień w zakresie lotnictwa krajowego i międzynarodowego. Hawryluk ukończył Wyższą Oficerską Szkołę Lotniczą w Dęblinie, kierunek Ruch Lotniczy, uzyskując tytuł inżyniera, Politechnikę Warszawską, Wydział Transportu, uzyskując tytuł magistra inżyniera transportu o specjalności sterowanie ruchem w transporcie oraz Politechnikę Łódzką, Studia Podyplomowe w zakresie Zarządzanie Przedsiębiorstwem.

Rada Nadzorcza podejmując w/w decyzje zgodne z wolą akcjonariuszy, dziękuje dotychczasowym członkom zarządu za rzetelną pracę, a w szczególności dotychczasowemu prezesowi zarządu Krzysztofowi Wójtowiczowi, który swoją funkcję pełnił w spółce od 2013 roku i któremu Port Lotniczy Lublin zawdzięcza dotychczasowy rozwój.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Port Lotniczy Lublin działa na rzecz osób z niepełnosprawnościami

Infrastruktura i lotniska

Port Lotniczy Lublin działa na rzecz osób z niepełnosprawnościami

Emilia Derewienko 24 lutego 2020

Lublin Airport: 7-proc. wzrost w listopadzie

Infrastruktura i lotniska

Lublin Airport: 7-proc. wzrost w listopadzie

Redakcja 10 grudnia 2019

Upadek Thomas Cook rozpoczął efekt domina

Biznes i przemysł

Upadek Thomas Cook rozpoczął efekt domina

inf. pras. oprac. ad 29 listopada 2019

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5