Partner serwisu
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!
BIZNES I PRZEMYSŁ

An-124 dostarczył 111 ton towarów na Ukrainę


Wstecz Dalej

Autor:

inf. pras

Data publikacji:
2022-04-01 09:00
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
Kuehne+Nagel

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

An-124 dostarczył 111 ton towarów na Ukrainę
fot. Kuehne+Nagel
Po deklaracji Kuehne+Nagel dotyczącej udzielenia pomocy Ukrainie w wysokości 10 mln franków szwajcarskich w postaci usług logistycznych, zespół Emergency & Relief Logistics w Kopenhadze nawiązał współpracę z dużymi organizacjami pomocy humanitarnej, aby szybko zorganizować misje pomocowe ze środków przeznaczonych na darowiznę.
W związku z tym, 29 marca największy do tej pory samolot czarterowy wystartował z Szardży w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Ukraiński Antonov An-124, jeden z największych samolotów cargo na świecie, przewiózł 111 ton towarów z magazynu UNICEF w Dubaju i wylądował w Polsce tego samego wieczoru. Następnie towar został przewieziony na Ukrainę.


- Dzięki wieloletniemu partnerstwu z UNICEF byliśmy w stanie bardzo szybko zorganizować pomoc dla Ukrainy i możemy przeprowadzić jedną z największych dostaw do Ukrainy, samolotem Antonov. Jestem wdzięczny naszym partnerom, interesariuszom i wszystkim naszym kolegom z Kuehne+Nagel, którzy wspierają nasze zobowiązanie wobec obywateli Ukrainy - podkreślił Dr Detlef Trefzger, dyrektor generalny Kuehne+Nagel International AG.

Koledzy z Kuehne+Nagel wspierają Ukrainę poprzez inicjatywy prowadzone w biurach i magazynach na całym świecie. Wielu klientów zaufało zespołom firmie logistycznej w zakresie przekazywania darowizn.

Kuehne+Nagel zatrudnia ponad 78 000 pracowników w ponad 1300 lokalizacjach w 100 krajach i jest jedną z największych firm logistycznych na świecie. Swoją ugruntowaną pozycję na rynku zawdzięcza działalności związanej z logistyką morską, lotniczą, drogową i kontraktową, przy czym wyraźnie skupia się na zapewnieniu zintegrowanych informatycznych rozwiązań logistycznych. W Polsce działa od ponad 30 lat, świadcząc usługi w 26 lokalizacjach i zatrudniając ponad 1 600 specjalistów.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5