Partner serwisu
PASAŻER I LINIE LOTNICZE

Aerofłot wznawia cztery trasy i uruchomi nowe połączenie na Białoruś


Wstecz Dalej

Autor:

Rafał Dybiński

Data publikacji:
2021-02-12 14:00
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
Rynek-lotniczy.pl

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Aerofłot wznawia cztery trasy i uruchomi nowe połączenie na Białoruś
fot. Aerofłot
Aerofłot wznawia regularne loty z Moskwy do Ałmaty, Baku, Erewania i Delhi, a także zwiększa częstotliwość rejsów do Nur-Sultan, Biszkeku, Kairu i Mińska. Narodowy przewoźnik Rosji  uruchomi ponadto trasę z Sankt Petersburga do stolicy Białorusi.
Loty na trasie Moskwa – Ałmaty będą obsługiwane od 12 lutego. Częstotliwość ustalono na raz w tygodniu, a konkretnie w piątki. Rejs powrotny z Kazachstanu zaplanowano w soboty.

Aerofłot zwiększył również od 10 lutego częstotliwość lotów do Nur-Sultan. Rejsy na trasie z Moskwy będą obsługiwane dwa razy w tygodniu, a konkretnie w środy i niedziele. Loty powrotne ze stolicy Kazachstanu zaplanowano w czwartki i niedziele.

Rejsy do Azerbejdżanu na trasie Moskwa – Baku – Moskwa będą obsługiwane od 17 lutego, dwa razy w tygodniu, a konkretnie w środy i niedziele. Loty powrotne zaplanowano w poniedziałki i czwartki. Rejsy do Armenii na trasie Moskwa – Erywań będą obsługiwane od 15 lutego, cztery razy w tygodniu, a konkretnie w poniedziałki, środy, czwartki i soboty. Loty powrotne zaplanowano w poniedziałki, niedziele i dwukrotnie w czwartki.

Rejsy do Indii na trasie Moskwa – Delhi będą obsługiwane od 12 lutego dwa razy w tygodniu, a konkretnie w piątki i niedziele. Loty powrotne zaplanowano w soboty i poniedziałki.

Aerofłot zwiększył ponadto częstotliwość lotów do Biszkeku do trzech razy w tygodniu. Rejsy na trasie z Moskwy do stolicy Kirgistanu są obsługiwane w poniedziałki, czwartki i niedziele. Loty powrotne zaplanowano we wtorki, piątki i niedziele.

Częstotliwość lotów z Moskwy do Mińska została z kolei zwiększona do pięciu razy w tygodniu. Rejsy są obsługiwane we wtorki, czwartki, piątki, soboty i niedziele. Regularne loty na trasie Sankt Petersburg – Mińsk – St. Petersburg zostaną natomiast zainaugurowane 14 lutego. Rejsy będą realizowane w niedziele przez spółkę zależną Rossiya Airlines.

Linie lotnicze z grupy Aerofłot przewiozły w 2020 roku nieznacznie ponad 30 mln pasażerów. To spadek o 50,3 proc. w odniesieniu do poprzednich dwunastu miesięcy. Najwięcej powodów do satysfakcji mają zarządzający niskokosztowcem Pobeda, który przewiózł w ubiegłym roku 8,4 mln podróżnych. To więcej o 5,7 proc. w odniesieniu do poprzednich dwunastu miesięcy. Więcej o tym pisaliśmy w tym tekście.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Aerofłot przydzieli pasażerom bez masek specjalne miejsca

Pasażer i linie lotnicze

Aerofłot przydzieli pasażerom bez masek specjalne miejsca

Emilia Derewienko 16 grudnia 2020

Aerofłot planuje powrót do Warszawy 26 grudnia

Pasażer i linie lotnicze

Aerofłot planuje powrót do Warszawy 26 grudnia

Avgeek 13 grudnia 2020

Aerofłot poleci częściej do Szwajcarii oraz na Białoruś i Malediwy

Pasażer i linie lotnicze

Aerofłot poleci częściej do Szwajcarii oraz na Białoruś i Malediwy

Rafał Dybiński 21 października 2020

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5