Partnerzy serwisu:

ZDG TOR Zatrudnienie w lotnictwie. Edukacja jako odpowiedź na potrzeby branży

Obecnie branża transportu lotniczego generuje około 65,5 mln miejsc pracy na całym świecie, a w kolejnych 20 latach liczba ta może wzrosnąć o 100 mln. Spodziewane potoki pasażerów oraz coraz większe ilości cargo lotniczego spowodują już wkrótce wzrost zapotrzebowania na kolejnych pracowników, związanych z lotnictwem: pilotów, członków załóg pokładowych, mechaników oraz pracowników obsługi naziemnej. W ciągu kolejnych 20 lat zapotrzebowanie na techników lotniczych wzrośnie do 769 tys. na całym świecie. Lotnictwo będzie potrzebować 804 tys. nowych pilotów i 914 tys. członków personelu pokładowego. W Polsce już teraz w branży i na jej potrzeby pracuje 40 tys. osób.Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5