Partnerzy serwisu:

ZDG TOR Rozwój towarowego transportu lotniczego w Polsce

Europa pozostaje w gronie kluczowych regionów świato¬wego rynku lotniczych przewozów towarowych. Udział polskiej infrastruktury w tym rynku szacowany jest na zaledwie 1%, czyli mniej niżej niż udział w przewozach drogowych, morskich czy kolejowych na kontynencie. Polski rynek lotniczego cargo dynamicznie się rozwija. W 2018 roku przewozy wzrosły o 7,2% względem roku 2017. Branża lotnicza upatruje duży potencjał w rozwoju e-com¬merce. Rynek ten wart jest w Polsce już ok. 45 miliardów zł, a globalnie jego wartość sięga 3,5 biliona dolarów. Prognozowany wzrost popytu na przewozy lotnicze w Pol¬sce napotyka na barierę w postaci braku odpowiedniej infra¬struktury, co jest efektem kierunków jej rozwoju w ostatnich 20 latach. Remedium na tę sytuację ma być budowa CPK.Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5