Partner serwisu
PASAŻER I LINIE LOTNICZE

UIA zwiększą liczbę lotów do Europy i Tel Awiwu. Zawieszony Nowy Jork


Wstecz Dalej

Autor:

Rafał Dybiński

Data publikacji:
2020-10-14 13:00
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
Rynek-lotniczy.pl

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

UIA zwiększą liczbę lotów do Europy i Tel Awiwu. Zawieszony Nowy Jork
fot. UIA
Ukraine International Airlines (UIA) zamierzają obsługiwać w zimowym rozkładzie lotów 23 destynacje międzynarodowe oraz kilka nowych krajowych. Transatlantyckie loty do Nowego Jorku z Kijowa przełożono na wiosnę przyszłego roku.
Przewoźnik wschodnich sąsiadów Polski stopniowo odbudowuje sieć swoich tras, które ograniczają się jeszcze do kilkunastu średnio- i krótkodystansowych rejsów w Europie i na Bliskim Wschodzie.

Kijów zyska od 25 października codzienne połączenia z Charkowem, Odessą i Lwowem. Nie zwiększono jednak liczby innych krajowych rejsów do Dniepru, Chersonia, Winnicy, Zaporoża, Czerniowiec oraz Iwano-Frankowska.

Codziennie do Amsterdamu

Poprawi się natomiast komunikacja stolicy Ukrainy z resztą kontynentu. Pięć razy w tygodniu będzie można przemieścić się do Amsterdamu, a od 12 grudnia nawet codziennie. Od 25 października loty do portu Londyn-Gatwick wzrosną do trzech w tygodniu. Z kolei od 17 grudnia wznowione zostaną rejsy do portu Londyn-Heathrow, których częstotliwość ustalono również na trzy w tygodniu.

Pięć razy w tygodniu od 25 października będzie można polecieć do Paryża. Dobę później wzmocnione zostaną połączenia do Brukseli, Pragi, Monachium i Dusseldorfu, realizowane dwa razy w tygodniu. Tego samego dnia do trzech w tygodniu zostanie zwiększona częstotliwość rejsów do Mediolanu. 5 grudnia stolica Lombardii zyska jeszcze jeden lot w tygodniu. Dobę wcześniej natomiast zainauguruje połączenie do Genewy, obsługiwane dwa razy w tygodniu.

Kilka tras do Tel Awiwu

Od 1 listopada z Kijowa do Tbilisi będzie można przemieścić się cztery razy w tygodniu. Dobę później zostaną wznowione loty do Erywania, a 4 listopada do Baku. Częstotliwość rejsów do stolic Armenii oraz Azerbejdżanu ustalono na dwa w tygodniu.

Od 26 października stolicę Ukrainy z Kairem połączą również dwa loty w tygodniu. Codziennie będzie można natomiast polecieć dzięki UIA z Kijowa do Dubaju i Stambułu. 4 grudnia raz na dobę będą także realizowane rejsy do Tel Awiwu. Drugie największe miasto Izraela zyska również od 25 października dwa loty w tygodniu do Odessy, a raz w tygodniu do Dniepru, Lwowa i Charkowa.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
ZOBACZ RÓWNIEŻ:
UIA: Boeing 737 połączy Kijów i… Nowy Jork. 12 godzin w wąskokadłubowym samolocie

Pasażer i linie lotnicze

UIA: Boeing 737 połączy Kijów i… Nowy Jork. 12 godzin w wąskokadłubowym samolocie

Emilia Derewienko 24 września 2020

UIA połączą w październiku Kijów z pięcioma miastami Europy

Pasażer i linie lotnicze

UIA połączą w październiku Kijów z pięcioma miastami Europy

Rafał Dybiński 20 września 2020

Katastrofa UIA: Kanada i rodziny ofiar żądają więcej informacji od Iranu

Prawo i polityka

Katastrofa UIA: Kanada i rodziny ofiar żądają więcej informacji od Iranu

Emilia Derewienko 26 sierpnia 2020

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5