Partner serwisu
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!
PASAŻER I LINIE LOTNICZE

Trzy nowe trasy Ryanair z Polski


Wstecz Dalej

Autor:

Mateusz Kieruzal

Data publikacji:
2021-11-25 16:35
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
RL

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Trzy nowe trasy Ryanair z Polski
fot. Pixabay
W systemie rezerwacyjnym irlandzkiej linii pojawiły się trzy nowe połączenia, których start zaplanowano na sezon letni 2022. Dwa z nich zyska Poznań, a jeden nowy kierunek – warszawski Modlin.
Z Modlina Ryanair poleci do Trapani na Sycylii. Rejsy trwające 2 godziny 45 minut zaplanowane są z częstotliwością dwa razy tygodniowo: w środy i niedziele. Loty na Sycylię rozpoczną się wraz z nadejściem sezonu letniego, czyli od 27 marca. Wyloty z Modlina w środy zaplanowano na 15:55, lądowania w Trapani o 18:40. Powrotny rejs do Warszawy-Modlina wystartuje o 19:05, aby o 21:50 z powrotem zameldować się w porcie macierzystym.

Niedzielne rotacje zaplanowano jako poranno-południowe, z wylotem z Mazowieckiego Portu Lotniczego o godzinie 7 rano, a powrotnym lądowaniem przewidzianym o 12:55.

Poznań z kolei zyska dwa dodatkowe połączenia. Tak jak w przypadku Modlina, będzie to połączenie z Sycylią. W tym przypadku jednak będą to loty do Cagliari – miasta położonego tuż pod wulkanem Etna. Rejs inauguracyjny odbędzie się 29 marca, tj. wtorek. Loty z Wielkopolski na Sycylię będą odbywać we wtorki i soboty. Wyloty z Poznania zaplanowano na godzinę 6:55, a powroty na 12:55. Rejsy potrwają niespełna 2 godz. 30 minut.

Drugim nowo dodanym do rozkładu kierunkiem z Portu Lotniczego Ławica jest Chania, miasto położone na greckiej Krecie. Rejsy na największą z greckich wysp będą odbywać się w czwartki i niedziele w godzinach popołudniowo-wieczornych. Jest to stricte wakacyjno-wypoczynkowa destynacja, gdyż loty odbywać się będą w okresie od czerwca do września 2022 roku. Rozkładowy czas przelotu to 3 godziny.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
ZOBACZ RÓWNIEŻ:

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5