Partner serwisu
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!
PASAŻER I LINIE LOTNICZE

Ryanair ogłasza trasę z Gdańska do Burgas


Wstecz Dalej

Autor:

Łukasz Malinowski

Data publikacji:
2019-12-19 17:32
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
Ryanair Press

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Ryanair ogłasza trasę z Gdańska do Burgas
fot. Piotr Bożyk
Ryanair ogłosiła nową trasę z Gdańska do Burgas w Bułgarii. Połączenie będzie realizowane 2 razy w tygodniu od czerwca 2020 roku i stanie się częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira z Gdańska.
Pasażerowie z Trójmiasta oraz turyści mogą teraz zarezerwować loty do Burgas do września 2020 r. – Cieszymy się z ogłoszenia nowej trasy z Gdańska do Burgas. Połączenie zostanie uruchomione w czerwcu i stanie się częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira z Gdańska. Loty z Gdańska do Burgas realizowane będą dwa razy w tygodniu, a pasażerowie mogą je zarezerwować aż do września 2020 roku – mówi Olga Pawlonka z Ryanaira.

– Ryanair na Święta podarował nam wspaniały prezent, wprowadzając kolejne promienie słońca do naszej letniej siatki połączeń. Jestem przekonany, że oferta lotów do Burgas spotka się z dużym zainteresowaniem wśród naszych pasażerów – podkreśla Tomasz Kloskowski, Prezes Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy.

Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy kończy ten rok bardzo dobrym wynikiem. Przekroczona została kolejna bariera. W 2019 roku lotnisku udało się bowiem obsłużyć 5 milionów pasażerów. Przez ostatnie 13 lat gdańskie lotnisko notowało coroczny, systematyczny i duży wzrost ruchu pasażerskiego. W 2006 r. z Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy skorzystało 1 mln pasażerów. Na podwojenie tej liczby czekać trzeba było cztery lata. Władze lotniska szacują, że barierę 6 mln uda się przekroczyć w roku 2021.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Ryanair: Rekordowy rozkład lotów z WMI na lato 2020

Pasażer i linie lotnicze

Ryanair: Rekordowy rozkład lotów z WMI na lato 2020

Aleksander Domański 19 grudnia 2019

Bydgoszcz: Wyraźnie słabszy listopad

Infrastruktura i lotniska

Bydgoszcz: Wyraźnie słabszy listopad

Aleksander Domański 18 grudnia 2019

Ryanair: Ekopodwyżka cen biletów w Niemczech

Pasażer i linie lotnicze

Ryanair: Ekopodwyżka cen biletów w Niemczech

Aleksander Domański 13 grudnia 2019

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5