Partner serwisu
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!
PASAŻER I LINIE LOTNICZE

Personel Emirates na ważnym szkoleniu. Linia mówi „nie” handlowi ludźmi


Wstecz Dalej

Autor:

inf. prasowa

Data publikacji:
2017-10-07 07:56
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
Emirates Press

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Personel Emirates na ważnym szkoleniu. Linia mówi „nie” handlowi ludźmi
fot. Emirates
Należąca do grupy Emirates spółka Emirates Group Security i rząd Wielkiej Brytanii prowadzą wspólne prace nad nowym modułem szkoleniowym dotyczącym zapobiegania handlowi ludźmi. W module omówione zostaną również inne rodzaje przestępstw w ruchu lotniczym, w tym przemyt narkotyków i kradzież.
Nowy kurs e-learningowy zostanie wprowadzony w październiku tego roku do wewnętrznego programu szkoleniowego dla personelu pokładowego i pracowników obsługi naziemnej Emirates. Ponadto kurs zostanie włączony do programu studiów na kierunku bezpieczeństwo lotnicze oferowanym przez Emirates Group Security we współpracy z Uniwersytetem Edith Cowan w Australii.

Firma Emirates Group Security opracowywała kurs w ścisłej współpracy z rządem brytyjskim, zdobywając informacje i spostrzeżenia, które pomogłyby pracownikom zauważyć i prawidłowo rozpoznać zachowania potencjalnych przestępców. Wśród nich znalazły się charakterystyczne zachowania handlarzy ludźmi i ich ofiar, a także analizy przypadków udanego zatrzymania i ukarania przestępców. Kurs oferuje także praktyczne wskazówki dla pracowników, jak postępować w sytuacji podejrzenia przestępstwa.

– Handel ludźmi to problem globalny, który dotyka setek tysięcy ludzi na całym świecie. Opracowaliśmy nowy moduł szkoleniowy, aby zwiększyć świadomość naszych pracowników i uczulić ich na zachowania potencjalnych handlarzy ludźmi i ich ofiar. Dzięki współpracy z władzami Wielkiej Brytanii byliśmy w stanie wzbogacić nowy kurs o praktyczne wskazówki i informacje, uzupełniając dotychczasowe szkolenie, które przechodził nasz personel – mówi dr Abdullah Al Hashimi, Divisional z Emirates Group Security.

– Nasz rząd podjął wyjątkowe w skali światowej działania wymierzone w zbrodnie współczesnego niewolnictwa i handlu ludźmi. Także linie lotnicze mają znaczącą rolę do odegrania w zwalczaniu tych przestępstw, a tego rodzaju inicjatywy stanowią ważną metodę przekazywania obsłudze wiedzy, na co zwracać uwagę i jak się zachować – dodał brytyjski sekretarz stanu ds. imigracji, Brandon Lewis.

Informacja o nowym module szkoleniowym została ogłoszona tuż przed rozpoczęciem trzeciej edycji AVSEC Global 2017, sympozjum organizowanego przez Emirates Group Security co dwa lata, które odbędzie się w dniach 8-10 października w hotelu i centrum konferencyjnym Le Meridien Dubai. Jako jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych poświęconych bezpieczeństwu lotniczemu, sympozjum będzie okazją dla najwybitniejszych autorytetów w dziedzinie lotnictwa i bezpieczeństwa z całego świata, aby omówić największe problemy bezpieczeństwa w przyszłości. Ponadto podczas sympozjum odbędzie się gala nagród International Awards of Excellence in Aviation Security, przyznawanych za wybitne osiągnięcia w dziedzinie globalnego bezpieczeństwa lotniczego.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Gigantyczna umowa Enter Air i TUI za ponad 81 mln dolarów

Biznes i przemysł

Gigantyczna umowa Enter Air i TUI za ponad 81 mln dolarów

Emilia Derewienko 06 października 2017

Linie Emirates świętują 15. rocznicę lotów do Japonii

Pasażer i linie lotnicze

Linie Emirates świętują 15. rocznicę lotów do Japonii

inf. prasowa 06 października 2017

Upadki przewoźników dowodem na konkurencyjność europejskiego rynku

Pasażer i linie lotnicze

Upadki przewoźników dowodem na konkurencyjność europejskiego rynku

Magdalena Wosińska 05 października 2017

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5