Partner serwisu
PASAŻER I LINIE LOTNICZE

O przyszłości branży na III Kongresie Rynku Lotniczego


Wstecz Dalej

Autor:

TOR Konferencje

Data publikacji:
2020-07-09 10:30
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
TOR Konferencje

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

O przyszłości branży na III Kongresie Rynku Lotniczego
fot. Pixabay
18 września przedstawiciele branży lotniczej z całej Polski spotkają się w Warszawie aby porozmawiać o przyszłości sektora. III Kongres Rynku Lotniczego odbędzie się w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, a wydarzenie na żywo transmitować będzie także portal Rynek Lotniczy.
W wyniku pandemii branża lotnicza przechodzi przez najtrudniejszy okres w całej swojej historii. Według ekspertów, jej straty w 2020 roku sięgnąć mogą nawet 84 miliardów dolarów, a sektor powróci do kondycji z 2019 r. najwcześniej za dwa lata.

Obecna sytuacja każe stawiać sobie szereg pytań na temat przyszłości międzynarodowej branży lotniczej, turystyki, Polskiej Grupy Lotniczej i lotnisk regionalnych, zatrudnienia w sektorze czy wpływu pandemii na rynek cargo i rozwój general aviation. Kwestie te zostaną szczegółowo omówione podczas III Kongresu Rynku Lotniczego, najważniejszego corocznego wydarzenia sektora lotniczego w Polsce.

– Będziemy stosować się do wszystkich obowiązujących zaleceń sanitarnych. To będzie wiązać się także z tym, że liczba uczestników Kongresu zostanie ograniczona w stosunku do poprzednich edycji. Mamy jednak nadzieję, że pewną rekompensatą dla osób, które nie będą mogły wziąć udziału w wydarzeniu będzie transmisja na portalu Rynek Lotniczy – mówi Jędrzej Puzyński, dyrektor programowy Zespołu Doradców Gospodarczych TOR, organizatora Kongresu.

Tegoroczny Kongres Rynku Lotniczego odbędzie się 18 września w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Kongres stanowi rozwinięcie Forum Lotniczego, które organizowane było od 2015 roku i które stanowiło jedyną tej skali płaszczyznę do dyskusji między instytucjami rządowymi, organizacjami i podmiotami gospodarczymi na temat najważniejszych kwestii mających miejsce na rynku lotniczym w Polsce i za granicą.

Program i możliwości rejestracji na stronie kongresrynkulotniczego.pl

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
ZOBACZ RÓWNIEŻ:
CPK: Kapitał prywatny powinien mieć udział w finansowaniu lotniska

Infrastruktura i lotniska

CPK: Kapitał prywatny powinien mieć udział w finansowaniu lotniska

Roman Czubiński 12 października 2019

CPK: Budujemy albo LOT straci rynek!

Infrastruktura i lotniska

CPK: Budujemy albo LOT straci rynek!

Roman Czubiński 04 października 2019

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5