Partner serwisu
BIZNES I PRZEMYSŁ

Marcin Opaliński odwołany ze stanowiska prezesa LS Airport Services


Wstecz Dalej

Autor:

Emilia Derewienko, Łukasz Malinowski

Data publikacji:
2020-11-10 10:25
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
Rynek-Lotniczy.pl

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Marcin Opaliński odwołany ze stanowiska prezesa LS Airport Services
fot. LS Airport Services
Rada nadzorcza największej w Polsce firmy handlingowej, LS Airport Services, ogłosiła postępowanie na nowego prezesa. Dotychczasowy szef firmy, Marcin Opaliński, pełniący tę funkcję od 6 lat, został odwołany ze stanowiska kilka dni temu.
Marcin Opaliński, prezes zarządu LS Airport Services, przestał pełnić dotychczasową funkcję. Do czasu wyłonienia nowego prezesa zarządu, jego obowiązki przejęła Anna Rosek, dotychczasowa członkini zarządu LS Airport Services.

Opaliński z branżą lotniczą jest związany od 1995 roku, wcześniej zajmując stanowiska doradcy zarządu i managera, odpowiedzialnego za kierowanie strategicznymi obszarami działalności agenta obsługi naziemnej w strukturach LOT Ground Services, PLL LOT czy LOT Services. Funkcję prezesa zarządu LSAS pełnił od 2014 roku.

Jednocześnie Rada Nadzorcza spółki ogłosiła wszczęcie postepowania kwalifikacyjnego na członków zarządu firmy. Przedsiębiorstwo szuka osób na stanowisko prezesa zarządu oraz członka zarządu ds. operacyjnych i finansowych.

Otwarcie zgłoszeń nastąpi w dniu 27 listopada 2020 roku. O dopuszczeniu do dalszego postępowania oraz zaproszeniu na rozmowy kwalifikacyjne kandydaci zostaną poinformowani drogą korespondencyjną, telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej po upływie terminu składania zgłoszeń.

Rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami będą przeprowadzane po upływie terminu składania zgłoszeń, w dniach 30 listopada – 5 grudnia 2020 roku w siedzibie Spółki (02- 159 Warszawa, ul. Jamesa Gordona Bennetta 2B).

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Kicia Kocia na lotnisku: Tak LS promuje lotnictwo wśród najmłodszych

Prawo i polityka

Kicia Kocia na lotnisku: Tak LS promuje lotnictwo wśród najmłodszych

Łukasz Malinowski 22 października 2019

LS Airport Services Pracodawcą Jutra 2019

Biznes i przemysł

LS Airport Services Pracodawcą Jutra 2019

Redakcja 03 października 2019

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5