Partner serwisu
PASAŻER I LINIE LOTNICZE

Kongres Rynku Lotniczego już za miesiąc w Warszawie!


Wstecz Dalej

Autor:

TOR Konferencje

Data publikacji:
2021-08-17 11:30
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
TOR Konferencje

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Kongres Rynku Lotniczego już za miesiąc w Warszawie!
fot. Pixbay
Kongres Ryku Lotniczego to jedno z kluczowych wydarzeń biznesowych dedykowanych branży lotniczej w Polsce. Od czterech lat Kongres jest przestrzenią, jedynej na polskim rynku, merytorycznej dyskusji w gronie czołowych polskich i zagranicznych ekspertów. Na stałe wpisał się w krajobraz rynku lotniczego w Polsce.Tegoroczna edycja odbędzie się 17 września 2021 roku w warszawskim Centrum Nauki Kopernik. Organizatorami Kongresu są Zespół Doradców Gospodarczych TOR i portal Rynek Lotniczy.
Głównym wątkiem tematycznym Kongresu nadal będzie sytuacja w branży w dobie pandemii koronawirusa. Omówiona zostanie sytuacja w lotnictwie cywilnym – perspektywy dla przewoźników, wyzwania dla lotnisk regionalnych, pokażemy również zmiany jakie zachodzą w przewozach cargo, które od dłuższego czasu notują duże wzrosty. Zaproszeni paneliści podyskutują również o bezpieczeństwie lotniczym i nowych wyzwaniach jakie niesie ze sobą aktualna rzeczywistość.
Istotnym tematem Kongresu będzie dyskusja na temat powrotu pasażerów do latania – wprowadzenie paszportów covidowych, zmiany w polityce cen biletów, relacje przewoźników z touroperatorami. Przyjrzymy się również kwestiom zarządzania kontrolą powietrzną w obecnej sytuacji branży lotniczej. Kongres podsumujemy dyskusją o przemyśle lotniczym w Polsce i jego ekologizacji.

Do udziału w Kongresie zaproszeni zostali przedstawiciele najważniejszych instytucji, firm i ośrodków naukowych związanych z lotnictwem jak również władze centralne i samorządowe różnego szczebla, organizacje i instytucje branżowe.

Szczegółowe informacje o Kongresie dostępne są na stronie: https://kongresrynkulotniczego.pl/

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Linie Qantas przygotowały tła do Zoom z myślą o uziemionych pasażerach

Pasażer i linie lotnicze

Linie Qantas przygotowały tła do Zoom z myślą o uziemionych pasażerach

Tomasz Śniedziewski 13 sierpnia 2021

UE. Fit for 55 – lotnictwo przyjazne dla środowiska, ale bilety droższe?

Prawo i polityka

UE. Fit for 55 – lotnictwo przyjazne dla środowiska, ale bilety droższe?

Roman Czubiński, współpraca Łukasz Malinowski 13 sierpnia 2021

IV Kongres Rynku Lotniczego już we wrześniu w Warszawie!

Pasażer i linie lotnicze

IV Kongres Rynku Lotniczego już we wrześniu w Warszawie!

TOR Konferencje 19 lipca 2021

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5