Partner serwisu
BIZNES I PRZEMYSŁ

Konferencja Inżynieria Ruchu Lotniczego 2020


Wstecz Dalej

Autor:

Red. ed

Data publikacji:
2020-01-27 11:30
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
Rynek-Lotniczy.pl

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Konferencja Inżynieria Ruchu Lotniczego 2020
fot. Pixabay
Zakład Inżynierii Transportu Lotniczego Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej wraz ze Studenckim Kołem Naukowym Transportu Lotniczego zapraszają do udziału w VI Międzynarodowej Konferencji Naukowej Inżynieria Ruchu Lotniczego 2020. Tematem wydarzenia będzie budowa Centralnego Portu Komunikacyjnego.
Konferencja odbędzie się w dniach 19-20 maja w Auli Głównej Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej przy ul. Koszykowej 75 w Warszawie, a następnie w Z-Hotel Bussiness&SPA w Otwocku.

Wydarzenie z każdą kolejną edycją zyskuje coraz większą popularność oraz uznanie w środowisku naukowym i wśród przedstawicieli branży lotniczej. Potwierdzeniem wysokiej rangi tego wydarzenia jest fakt, iż tegoroczna edycja konferencji została objęta patronatem honorowym przez Ministra Infrastruktury, Andrzeja Adamczyka oraz Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego, Piotra Samsona.

Tegoroczna edycja Konferencji będzie obejmowała tematyką zagadnienia zarządzania i sterowania ruchem lotniczym, bezpieczeństwa transportu, prawnych i ekonomicznych aspektów transportu lotniczego, nowych technologii w systemach nawigacji, czynnika ludzkiego w transporcie, oddziaływania transportu lotniczego na środowisko, zarządzania i kontroli bezzałogowych statków powietrznych oraz multimodalności transportu kolejowego, drogowego i lotniczego. Tematem przewodnim konferencji będzie budowa Centralnego Portu Komunikacyjnego.

Wszelkie szczegóły dotyczące wydarzenia znajdą Państwo na oficjalnej stronie Konferencji.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Nowoczesne zarządzanie łańcuchem dostaw w lotnictwie

Biznes i przemysł

Nowoczesne zarządzanie łańcuchem dostaw w lotnictwie

Red. ed 14 listopada 2019

Dzisiaj Święto Lotnictwa Polskiego

Biznes i przemysł

Dzisiaj Święto Lotnictwa Polskiego

Emilia Derewienko 28 sierpnia 2019

Enter Air z certyfikatem IOSA

Pasażer i linie lotnicze

Enter Air z certyfikatem IOSA

Jakub Dybalski 12 września 2018

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5